Treningi bez zmian

Zapowiedziane dzisiaj restrykcje nie spowodują żadnych zmian w organizacji zajęć sportowych.

Nowe zasady bezpieczeństwa o których informował podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki nie zmieniły obowiązujących przepisów dotyczących obszaru sportu. Wydarzenia sportowe nadal muszą odbywać się bez udziału publiczności.

To oznacza, że nasze grupy szkoleniowe będą funkcjonować według wprowadzonego w poniedziałek 2 listopada harmonogramu zimowego. Aby przejść do aktualnego harmonogramu kliknij tutaj.

Przypominamy jednocześnie, ze zajęcia organizowane przez Szkołę Futbolu Staniątki odbywają się z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Nasi trenerzy wyposażeni są także w sprzęt i środki do dezynfekcji.

Rodzicom przywożącym dzieci na zajęcia bądź mecze przypominamy o zakazie wchodzenia na obiekty wraz z zawodnikami.