Treningi
dla Tatusiów

Trenują dzieci, czemu nie Wy Panowie?

 

Zapraszamy na Trening dla Tatusiów która składa się z dwóch części. Pierwsza to część ogólnorozwojowa, która trwa 20-30 minut i jest prowadzona w formie obwodów stacyjnych, ćwiczeń wzmacniających, ćwiczeń stabilizacyjnych, fitnessu (z piłkami, gumami, itp).

Druga część to część piłkarska ukierunkowana na doskonalenie techniki oraz grę i twa do 60 minut.

 

Dla reprezentacja Tatusiów organizowane są treningi piłkarskie w piątki o godzinie 21.00 w sezonie zimowym na hali sportowej w Staniątkach a w sezonie letnim na orliku w Podłężu. Organizowane są również mecze towarzyskie z rodzicami innych szkółek piłkarskich.

Drużyna Tatusiów bierze udział w turniejach Biznescup organizowanych przez Szkołę Futbolu Staniątki jak również w innych okolicznościowych turniejach dla firm.

 

Koszt zajęć to koszt 60 zł za miesiąc.

 

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz i Zapraszamy na pierwsze zajęcia już wkrótce.

Zapisz się na treningarrows