Turnieje okolicznościowe

Szkoła Futbolu Staniątki jest pomysłodawcą i organizatorem turniejów dla firm o nazwie Piłkarskie Mistrzostwa Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice BiznesCup. Pierwszy turniej odbył się w roku 2014 a w roku 2020 obędzie się już jego 10 edycja.

Z naszego doświadczenia oraz wiedzy często korzystają firmy, które przy okazji organizacji wydarzenia firmowego chcą również rozegrać turniej piłkarski. Nasz zespół wie jak zorganizować turniej dopasowany do oczekiwań Twojej firmy, k†gry jest doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek, integrację i dobrą zabawę dla Twoich pracowników, ale również może posłużyć jako ważny elementem w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji i niepowtarzalny sposób.

Realizujemy również wszelkiego rodzaju nie tylko turnieje piłkarskie ale również imprezy sportowo-rekreacyjne, od tych największych z udziałem nieograniczonej ilości uczestników, po mniejsze imprezy z udziałem kilkudziesięciu osób.

Nasze doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej działalności, pozwala nam przygotować ofertę organizacji turnieju oraz imprezy sportowo-rekreacyjnej, opartej na dokładnej analizie Państwa potrzeb. Scenariusz, oraz formę przeprowadzenia zawodów dostosowujemy do charakteru imprezy i oczekiwań zaproszonych gości.

Podczas każdej organizowanej przez nas imprezy, zapewniamy uczestnikom, niezliczone atrakcje i doskonałą zabawę.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie organizacji turniejów okolicznościowych jak równie turniejów branżowych i imprez sportowo – rekreacyjnych.

Wyślij zapytaniearrows