Cele biznesowe

Jako Szkoła Futbolu zawsze mierzymy wysoko! Pragniemy aby piłka nożna była dostępna dla każdego. Niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i umiejętności, dążymy do stworzenia najlepszych możliwych warunków każdemu chętnemu dziecku, które pragnie rozpocząć lub kontynuować przygodę z piłką nożną!
Naszą misją jest połączenie rozwoju sportowego z rozwojem osobistym co w przyszłości może umożliwić dziecku grę na najwyższym poziomie! Dzięki treningom w naszej szkole stanie się nie tylko lepszym piłkarzem, a przede wszystkim lepszym człowiekiem!

Współpraca ze Szkołą Futbolu Staniątki to zarówno dla nas jak i dla Państwa szansa na praktyczną realizację zasady win-win.
Wierzę głęboko, że działania, które podejmiemy dzięki wspólnemu zaangażowaniu, przyniosą w perspektywie czasu wymierne korzyści dla Państwa organizacji. Począwszy od lepszej rozpoznawalności firmy i bardzo dobrych i pozytywnych skojarzeń z marką oraz nieocenionej wartości reklamowej, aż po kształtowanie, co przecież nie pozostaje bez znaczenia, przyszłej kadry managerskiej Państwa organizacji.

Młodzież, od najmłodszych lat utożsamiająca się z marką i darząca ją wdzięcznością, ukształtowana w duchu ciężkiej pracy, odpowiedzialności, profesjonalizmu, rywalizacji i współpracy zespołowej, już niebawem będzie źródłem nieocenionego potencjału na rynku pracy. W gruncie rzeczy, wspierając nas, już dzisiaj kładziecie Państwo fundament pod ogromną wartość Waszej marki w przyszłości. To wyraz najwyższego profesjonalizmu i szczyt myślenia strategicznego w zmieniających się warunkach rynkowych.

Nasze cele

Wyróżniająca Akademia Piłkarska w Polsce

Dążymy poprzez program certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN do bycia wyróżniającą Akademią nie tylko w Małopolsce ale również w Polsce

Współpraca z europejskim klubem

Dążymy do nawiązania współpracy i partnerstwa ze znanym europejskim klubem piłkarskim

Drużyna seniorów oparta na wychowankach

Naszym celem jest zbudowanie drużyny seniorów, która będzie oparta tylko i wyłącznie na wychowankach

Wychowanie reprezentanta Polski

Naszym głównym celem a zarówno marzeniem jest wychowanie przyszłego Reprezentanta Polski.

Zapraszam do współpracy

Dlaczego warto z nami współpracować ?

1. Kształtuj z nami przyszłość!
Szkolimy młodzież, która ma odwagę walczyć o swoje marzenia i ciężko pracować, by osiągnąć sukces. Wspierając nas, wychowujesz elitę przyszłości i budujesz społecznie zaangażowany biznes (CSR).

2. Nasze wartości to Twoja wartość!
Sport to zdrowie, współpraca, zaangażowanie, profesjonalizm i uczciwa rywalizacja. Wspierając nas, identyfikujesz swoją markę z tymi wartościami.

3. Bądź rozpoznawalny!
Twoje logo na koszulkach zawodników, bandach wokół stadionu, banerach, plakatach, stronie www oraz w mediach społecznościowych. Duże zasięgi, dzięki mediom relacjonującym nasze wydarzenia sportowe. Inwestycja w sport to najlepsza forma reklamy i daje stopę zwrotu nawet do 30% w skali roku! Wspierając nas, budujesz świadomość i rozpoznawalność swojej marki.

4. Sprzedaż!
78% konsumentów chętniej kupuje produkty Sponsora swojej ulubionej drużyny, a 30% z nich jest gotowych płacić więcej za produkty Sponsora. To wszystko dzięki emocjom sportowym. Wspierając nas, rozwijasz sprzedaż!

Zapraszam do współpracy.
Krzysztof Turecki