Zajęcia dla dzieci pracowników

Naszą główną wartością jest dziecko i to właśnie z myślą o nich w roku 2009 założyliśmy stowarzyszenie Szkoła Futbolu Staniątki.

Od wielu lat organizujemy wydarzenia sportowe dla dzieci , wyjazdy na obozy sportowe w okresie ferii i wakacji, piłkarskie półkolonie czy sportowe urodziny.

Właśnie dlatego wychodzimy do Państwa z propozycja organizacji wydarzenia sportowego dla dzieci pracowników Państwa firmy.

Dbanie o swoich pracowników jak również całe ich rodziny buduje bardzo dobre relacje pracownik-firma a organizacja takiego wydarzenia dla dzieci Twoich pracowników na pewno do tego się przyczynią.

Takie wydarzenie może mieć bardzo różny charakter. Począwszy od warsztatów na temat zdrowego odżywiania, organizacji Mikołajek z wieloma atrakcjami, Dnia Dziecka które na długo pozostanie w pamięci uczestników a kończąc na jedno lub kilkudniowych wyjazdach w okresie letnim nad jeziora czy góry a w okresie zimowym na narty.

Zadbamy o wykwalifikowaną kadrę instruktorską, nagrody i wszelakie atrakcje. Zorganizujemy transport, zakwaterowanie, wynajmiemy odpowiednie obiekty sportowe a wszystko po to żeby dzieci pracowników Państwa firmy na długo zapamiętały wydarzenia ze Szkołą Futbolu Staniątki !

Napisz do Nas a przygotujemy ofertę dopasowaną do zainteresowań uczestników oraz możliwości finansowych Państwa firmy.

Napisz do Nas arrows