Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
strona_napisgrafiki

o nas

Szkoła Futbolu. To największa szkółka piłkarska dla dzieci od 3 roku życia na terenie Powiatu Wielickiego i Bocheńskiego oraz jedna z większych w Małopolsce.

10 lat doświadczenia. Pierwsze treningi odbyły się w Staniątkach we wrześniu 2009 roku. W ciągu 8 lat zdobyliśmy nieocenione doświadczenia, dzięki któremu umiemy stworzyć naszym podopiecznym optymalne warunki do rozwoju umiejętności piłkarskich.

17 miejscowości. W pierwszym roku działalności treningi odbywały się tylko na terenie Staniątek. Dzisiaj prowadzimy zajęcia na terenie gminy Niepołomice i Wieliczka.

miesjcowości

14 osobowa kadra trenerska. W każdej pracy, żeby osiągnąć sukces najważniejsi są ludzie. W Szkole Futbolu obecnie pracuje 14 trenerów z wysokimi umiejętnościami, odpowiednimi zespołami cech i kompetencji oraz kwalifikacjami dostosowanymi do odpowiedniej grupy wiekowej.

Blisko 450 zawodników. Na pierwszy trening w roku 2009 przyszło zaledwie 16 dzieci. Dzisiaj w Szkole Futbolu doskonali swoje umiejętności blisko 450 zawodników w wieku od 3 do 15 lat.

Misja Szkoły Futbolu.
Naszą misją jest połączenie rozwoju sportu powszechnego, sportu dla każdego dziecka od 3 roku życia ze sportem profesjonalnym, który prowadzi do optymalnego rozwoju zawodnika i umożliwia mu grę na najwyższym możliwym poziomie.

Wizja Szkoły Futbolu.
Naszą Wizją jest piłka nożna dostępna dla każdego. Niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i umiejętności dążymy do stworzenia optymalnych warunków każdemu chętnemu dziecku, który chce rozpocząć  przygodę z piłką nożną.

Wartości Szkoły Futbolu.

Dziecko.Naszą największą wartością jest dziecko. Nasz program rozwoju dziecka ma na celu wyszkolenie pełnowartościowego piłkarza oraz wychowywanie dobrego człowieka, dlatego na każdych zajęciach oprócz specjalnie przygotowanego treningu piłkarskiego kształtujemy zasady fair-play,  nawyki zdrowego trylu życia oraz osobowość zawodnika tak aby ukształtować w nim nawyki samodoskonalenia i brania odpowiedzialności za swój rozwój.

Rozwój. Nasza chęć do ciągłego rozwoju zarówno pod kątem sportowym jak również organizacyjnym przekłada się na ogólny rozwój sportu dzieci i młodzieży na naszym terenie, co jest naszym głównym zadaniem.

Silny Zespół. Tworzymy silny zespół, który ma wspólny cel jakim jest umożliwienie wszystkim chętnym dzieciom rozpoczęcie przygody z piłką nożną oraz pomoc dzieciom w odkrywaniu ich potencjału oraz talentu.

Jakość i profesjonalizm. Nasze działania oraz świadczone usługi charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalnym podejściem do oczekiwań, ponieważ uważamy, że tylko tą drogą możemy osiągnąć sukces.

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved