Obozy i półkolonie

Akademia Techniki, Półkolonia sportowa

Turnus I 20-24.07.

Cena 600,00 PLN

Zapraszamy na pięciodniowy obóz stacjonarny przeznaczony dla zawodników grup Akademii Futbolu Staniątki i Szkoły Futbolu Staniątki w roczniku 2012-2013.

Akademia Techniki / Półkolonia sportowa odbędzie się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00 w terminie 20-24 lipca 2020 na obiektach CER Solne Miasto Wieliczka.

Organizator zapewnia wszystkie środki bezpieczeństwa związku z ogłoszonym stanem pandemii, jednego trenera na 12 uczestników, dwie jednostki treningowe na hali lub orliku, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad z deserem, ubezpieczenie, zajęcia na basenie, ściance wspinaczkowej, wykłady teoretyczne, zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość oraz zajęcia dodatkowe.

Zapisy trwają do 13 lipca a szczegółowy plan akademii techniki / półkolonii podamy do 15 lipca.

Pobierz regulamin FORMULARZ zgłoszeniowy

Piłkarska półkolonia

Turnus II 06 - 10.07

Cena 600,00 PLN

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników w rocznikach 2010-2015 na pięciodniowy obóz stacjonarny, który odbędzie się na obiektach CER Solne Miasto Wieliczka.

Piłkarska półkolonia odbędzie się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00 w terminie 06-10.07.

Organizator zapewnia wszystkie środki bezpieczeństwa związku z ogłoszonym stanem pandemii, jednego trenera na 12 uczestników, dwie jednostki treningowe na hali lub orliku, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad z deserem, ubezpieczenie, zajęcia na basenie, ściance wspinaczkowej, wykłady teoretyczne, zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość oraz zajęcia dodatkowe.

Zapisy trwają do 24 czerwca a szczegółowy plan półkolonii podamy 25 czerwca.

Pobierz regulamin FORMULARZ zgłoszeniowy

Wcześniejsze obozy