Turnieje branżowe

Szkoła Futbolu Staniątki jest pomysłodawcą i organizatorem turniejów dla firm o nazwie Piłkarskie Mistrzostwa Firm o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice BiznesCup. Pierwszy turniej odbył się w roku 2014 a w roku 2020 obędzie się już jego 10 edycja.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wiedzy, nasz zespół wie jak zorganizować turniej dopasowany do oczekiwań Twojej firmy. Ogólnopolski turniej piłkarski, zawody sportowe z udziałem zaprzyjaźnionych firm z Twojej branży, czy po prostu turniej pomiędzy oddziałami Twojej firmy to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek, integrację i dobrą zabawę dla Twoich pracowników, ale również może posłużyć jako ważny elementem w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji i niepowtarzalny sposób.

Realizujemy wszelkiego rodzaju nie tylko turnieje piłkarskie ale również imprezy sportowo-rekreacyjne, od tych największych z udziałem nieograniczonej ilości uczestników, po mniejsze imprezy z udziałem kilkudziesięciu osób.

Nasze doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej działalności, pozwala nam przygotować ofertę organizacji turnieju oraz imprezy sportowo-rekreacyjnej, opartej na dokładnej analizie Państwa potrzeb. Scenariusz, oraz formę przeprowadzenia zawodów dostosowujemy do charakteru imprezy i oczekiwań zaproszonych gości.

Podczas każdej organizowanej przez nas imprezy, zapewniamy uczestnikom, niezliczone atrakcje i doskonałą zabawę.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie organizacji turnieje piłkarskiego jak również imprezy sportowo – rekreacyjnej.

Wyślij zapytaniearrows