Zostań
Aniołem sportu

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Szkoła Futbolu Staniątki powstało w 2009 roku i od tego momentu naszym głównym celem jest umożliwienie jak największej ilości dzieci rozpoczęcia przygody z piłką nożną. Przez 15 lat działalności dążymy do ciągłego rozwoju i szukamy optymalnej strategii pozwalającej nam na wychowanie pełnowartościowych zawodników, którzy z powodzeniem będą sobie radzili na najwyższym poziomie w swoich kategoriach wiekowych. Z drugiej strony dbamy o harmonijny rozwój społeczny naszych podopiecznych i staramy się wykształcić w nich podstawowe wartości takie jak: fair-play, szacunek, branie odpowiedzialności za siebie, radzenie sobie z porażkami i dążenie do doskonałości jak również zasady pro-zdrowotne i pro-społeczne, tak aby na całe życie byli oni związani z aktywnością fizyczną.

Możemy śmiało powiedzieć, że obrana strategia w roku 2014 przynosi efekty. Na dzisiaj doskonali u nas swoje umiejętności piłkarskie ponad 500 dzieci od 2 do 17 roku życia, a w ciągu dekady naszej działalności odwiedziło nas już ponad 1 500 młodych piłkarzy. Dwóch naszych wychowanków regularnie jest powoływanych do Kadry Polski do lat 17, 2 naszych wychowanków podpisało profesjonalne kontrakty z Lechem Poznań i Wisłą Kraków.

Jubileuszowy rok 2024 to czas na podjęcie kolejnych ambitnych wyzwań, które doprowadzą nas do jeszcze wyższego poziomu sportowego, organizacyjnego oraz marketingowego.

Zapraszamy do współpracy jednorazowej lub długoterminowej i do wsparcia finansowego naszej działalności, a w szczególności projektów Wsparcia Indywidualnego, Stypendium Sportowego Bądź Następny i Akademii Futbolu Staniątki. Dzięki Państwa pomocy będziemy w stanie zagwarantować wyższy poziom szkolenia oraz pomóc większej ilości zawodników.


Zostań Aniołem Sportu arrows

cele

Wsparcie indywidualne zawodnika

Wspierasz wybranego zawodnika lub grupę zawodników, pokrywając w ich imieniu opłaty członkowskie, zakup sprzętu sportowego czy udział w obozach sportowych

Rozwój Akademii Futbolu

Wspierasz projekt AFS, dzięki któremu najzdolniejsi zawodnicy w swoich grupach wiekowych mogą wyjechać na prestiżowe turnieje piłkarskie, mieć specjalistyczne treningi z motoryki, psychologii czy teorii sportu

Ufundowanie Stypendium Sportowego

Wspierasz projekt, dzięki któremu każdy zawodnik dwa razy w roku może starać się o Stypendium Sportowe i dofinansowanie do opłaty miesięcznej, udziału w obozie sportowym, zakupu sprzętu sportowego lub treningów indywidualnych

DOŁĄCZ DO ANIOŁÓW SPORTU

Zostań Aniołem Sportu i razem wychowajmy przyszłego Reprezentanta Polski.

Jeżeli chcą Państwo razem z nami kształtować przyszłość młodych piłkarzy i zostać ich Aniołem Sportu, prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 tytułem Anioł Sportu SFS.