Anioł Sportu

Dołącz do programu

Anioł Sportu

"Projekt Anioł Sportu to nasza odpowiedź i rozwiązanie dla podmiotów i osób, które chcą wspierać działalność Szkoły Futbolu Staniątki a tym samym rozwój piłki nożnej wśród dzieci ale nie w znaczeniu Sponsoringu sportowego, który jest dla wielu firm drogim rozwiązaniem a bardziej w ujęciu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) czy po prostu czystej chęci wsparcia fajnej inicjatywy jaką od 15 lat Szkoła Futbolu Staniątki przewodzi. Wierzę, że ten program pomoże nam skupić wokół Szkoły Futbolu Staniątki szerokie grono firm i osób prywatnych, dzięki którym wspólnie zrealizujemy wiele ambitnych projektów i pomożemy rozwijać pasję i talent naszych wychowanków przez kolejne minimum 15 lat. Zapraszam do zapoznania się i dołączenia do programu Anioł Sportu"

Zapraszam do kontaktu
Krzysztof Turecki, Dyrektor Zarządzający SFS
e-mail: k.turecki@szkolafutbolu.pl
tel.: 605-525-999

Zostań

Aniołem Sportu

Wspieraj rozwój dzieci oraz młodzieży

Program “Anioł Sportu” to projekt, który ma na celu nawiązanie współpracy z jak największą ilością firm, przedsiębiorstw oraz osobami prywatnymi, które na zasadzie przekazania darowizny wpłacą kwotę na rzecz Szkoły Futbolu Staniątki a zebrana kwota zostanie wykorzystana na rozwój wychowanków SFS poprzez pokrycie takich kosztów jak:

1. Udział w treningach indywidualnych

2. Udział w obozach wyjazdowych i Akademii Techniki

3. Zajęcia z psychologiem sportu, dietetykiem oraz fizjoterapeutą

4.Udział w turniejach i meczach testowych w Polsce i za granicą

5. Indywidualna opieka trenera przez cały okres szkolenia

6. Pokrycie kosztów zawodników w gorszej sytuacji materialnej

7. Organizacja wydarzeń sportowych promujących rodzinny i aktywny tryb życia,

8.Wsparcie i organziacja wydarzeń charytatywnych,

Co Dajemy

Działania wizerunkowe i CSR

Uśmiech i szanse na rozwój dla setek dzieci

Dołączenie do programu “Anioł Sportu” jest dedykowane firmom, przedsiębiorcom i osobom prywatnym, które cenią sobie Społeczną Odpowiedzialność Biznesu CSR a największą dla nich satysfakcją i podziękowaniem jest rozwój sportu wśród dzieci spychając na drugi plan wzrost sprzedaży produktów czy usług.

1. Tytuł Anioła Sportu

2. Nazwa, Logo, adres www i opis firmy na tablicy firm programu Anioł Sportu na stronie www.szkolafutbolu.pl,

3. Artykuł sponsorowany na stronie www i mediach społecznościowych 1/6 miesiące,

4. Mailing z ofertą firmy do bazy rodziców SFS,

5. Mailing z ofertą firmy do uczestników programu Anioł Sportu 1/12 miesięcy,

6. Udział w bankiecie sportowym i okazja do prezentacji swoich produktów, usług oraz networkingu 1/12 miesięcy,

7. Logo, nazwa firmy na tablicy Anioł Sportu na obiekcie Gminne Centrum Sportu,

8. Możliwość odliczenia darowizny w rozliczeniu podatkowym

9. Pakiet wejść dla dzieci pracowników firm na Salę Zabaw KULKI

10.Możliwość organizacji wydarzenia firmowego na preferencyjnych warunkach na obiekcie Gminne Centrum Sportu w Staniątkach

9. Rozwój i zadowolenie setek dzieci !

Co oczekujemy

Wsparcia w formie darowizny

lub barteru

Wybierz jeden z czterech pakietów cenowych. Każdy pakiet możesz opłacać miesięcznie przez 12 miesięcy w roku lub jednorazowo co wiąże się z rabatem. Wykupiony pakiet obowiązuje od 1 stycznia do 31 grudnia danego roku niezależnie w jakim okresie dołączysz do programy Anioł Sportu.

Pakiet brązowy | 100 zł miesięcznie lub 1.000 zł rocznie lub barter o równowartości 2.000 zł

Pakiet srebrny | 300 zł miesięcznie lub 3.000 zł rocznie lub barter o równowartości 6.000 zł

Pakiet złoty | 500 zł miesięcznie lub 5.000 zł rocznie lub barter o równowartości 10.000 zł

Pakiet diamentowy | 1.000 zł miesięcznie lub 10.000 zł rocznie lub barter o równowartości 20.000 zł