Oferta sponsorska

Jesteśmy największą szkółką piłkarską w powiecie wielickim i jedną z większych w Polsce. Prowadzimy treningi w 10 miejscowościach tworząc przy tym 24 grup szkoleniowych dla dzieci od 2 do 15 roku życia. Organizujemy wydarzenia sportowe, w których bierze udział blisko 10 000 tys w ciągu roku! 60 000 osób w miesiącu odwiedza Naszą stronę www, w social mediach tworzymy interesujące posty generujące ponad 100 000 tys zasięgu!

Według raportu Event Marketing Institute 72 proc. konsumentów pozytywnie postrzega marki, które zapewniają pozytywne emocje poprzez wspieranie wydarzeń, a 74 proc. respondentów przyznaje, że zaangażowanie marki w sponsoring wydarzenia znacznie zwiększa szansę, że dokonają zakupu jej produktów… Podstawą sponsoringu jest wzajemność świadczeń. W zamian za przekazane środki (finansowe, rzeczowe lub w postaci usług) sponsorowany będzie promować i reprezentować imię sponsora. W ramach współpracy możesz zyskać reklamę w tradycyjnych mediach, mediach społecznościowych, a nawet na koszulkach zawodników.

Dołącz do grona sponsorów #SFS wybierając najdogodniejszy pakiet, zyskujesz skuteczne działania promocyjne, a przede wszystkim wdzięczność dzieci, którym umożliwiasz spełnianie marzeń. Możesz to zrobić poprzez wybór dogodnego dl siebie pakietu sponsorskiego, finansowanie wydarzeń sportowych, barter, darowiznę lub wspierając Nas poprzez program doskonalenia kadr, a co za tym idzie: opłacanie szkoleń, wysyłanie na staż oraz rożnego rodzaju kursy pomocnicze!

Poznaj naszą ofertę arrows

Pakiety Sponsorskie

Trenuj z Nami

Pakiet Sponsorski „Trenuj z Nami” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw które, chcą sponsorować wybraną grupę treningową

od 400 zł/miesiąc

Zagraj z Nami

Pakiet Sponsorski „Graj z Nami” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw które, chcą sponsorować wybraną drużynę, biorącą udział w lidze

od 800 zł/miesiąc

Sponsor Główny

Pakiet Sponsorski „Sponsor Główny” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw które, chcą długofalowo wspierać rozwój sportu wśród dzieci

od 1 800 zł/miesiąc

Sponsor Strategiczny

Pakiet „Sponsor Strategiczny” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw, które wierzą, że razem możemy wychować reprezentanta Polski

od 4 500 zł/miesiąc

Sponsor Barterowy

Pakiet Sponsorski „Sponsor Barterowy” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw które, chcą promować swoje produkty i usługi na naszych wydarzeniach oraz turniejach dla dzieci i firm

Tytularny turniej

Pakiet Sponsorski „Turniej Nazwa Firmy Cup” to pakiet przeznaczony dla firm i przedsiębiorstw które, chcą zorganizować razem z nami turniej lokalny lub ogólnopolski dla dzieci z cyklu Bądź Następny

Zapraszamy do współpracy

Współpraca ze Szkołą Futbolu Staniątki to zarówno dla nas jak i dla Państwa szansa na praktyczną realizację zasady win-win. Wierzę głęboko, że działania, które podejmiemy dzięki wspólnemu zaangażowaniu, przyniosą w perspektywie czasu wymierne korzyści dla Państwa organizacji. Począwszy od lepszej rozpoznawalności firmy i bardzo dobrych i pozytywnych skojarzeń z marką oraz nieocenionej wartości reklamowej, aż po kształtowanie, co przecież nie pozostaje bez znaczenia, przyszłej kadry managerskiej Państwa organizacji.

Młodzież, od najmłodszych lat utożsamiająca się z marką i darząca ją wdzięcznością, ukształtowana w duchu ciężkiej pracy, odpowiedzialności, profesjonalizmu, rywalizacji i współpracy zespołowej, już niebawem będzie źródłem nieocenionego potencjału na rynku pracy. W gruncie rzeczy, wspierając nas, już dzisiaj kładziecie Państwo fundament pod ogromną wartość Waszej marki w przyszłości. To wyraz najwyższego profesjonalizmu i szczyt myślenia strategicznego w zmieniających się warunkach rynkowych.

Zapraszam do współpracy
Krzysztof Turecki