Złota Gwiazda PZPN dla SFS

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że 29 listopada 2019 roku Szkoła Futbolu Staniątki otrzymała Złotą Gwiazdkę, czyli najwyższą ocenę w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN!

„Od 10 lat jesteśmy jedną z kilku tysięcy szkółek piłkarskich w Polsce – dzisiaj z wielką dumą mogę dodać, że jesteśmy jedną z 117 szkółek piłkarskich w Polsce i jedną z 25 w Małopolsce, która otrzymała Złotą Gwiazdkę od PZPN. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i docenienie naszej pracy pod kątem sportowym, organizacyjnym i wizerunkowym. Nasza praca polega nie tylko na doskonaleniu umiejętności piłkarskich, ale odgrywamy również ważną rolę w procesie wychowania naszych podopiecznych poprzez sport – celem połączenia tych dwóch procesów jest wychowanie pełnowartościowego zawodnika i dobrego człowieka.

Standardy jakie narzucił program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN są bardzo wysokie, a spełnienie ich to nie była kwestia kilku ostatnich miesięcy, ale zasługa podejścia naszego zespołu do pracy od wielu lat i stawiania sobie wysokich celów z każdym nowym sezonem, za co wszystkim dziękuję.

Na przestrzeni 10 lat zaufało nam już blisko 1000 rodziców zapisując do nas swoje pociechy – obecnie trenuje u nas blisko 400 zawodników już od 1,5 roku życia. Te liczby oraz otrzymana najwyższa ocena w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN dodatkowo nas motywują do dalszego rozwoju, pracy na jeszcze wyższym poziomie i stawiania sobie kolejnych ambitnych celów, które zagwarantują naszym wychowankom optymalne warunki do rozwijania swoich umiejętności i sportowej pasji.

Dziękuje wszystkim rodzicom, zawodnikom oraz kadrze szkoleniowej z którą mam przyjemność pracować – to nasz wspólny sukces”  Turecki Krzysztof – Dyrektor Operacyjny SFS

Wyniki Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich oraz czym jest sam program można zobaczyć na stronie PZPN.