Od 2 listopada zimowy harmonogram

Informujemy, że od poniedziałku 2 listopada następuje zmiana harmonogramu treningów na zimowy dla następujących grup:

• Bambini (H1B, H1C, H1D)
  • Skrzat (G2B, G1B, G1C, F1C)
  • Żak Młodszy (F2A, F2B, F1C)
  • Orlik (E1A, E1C)

Pozostałe grupy na zimowy harmonogram przechodzą od poniedziałku 9 listopada, a do tego czasu treningi dla niżej wymienionych grup odbywają się zgodnie z dotychczasowym letnim harmonogramem:

• Żak Starszy (F1A, F1B)
  • Orlik (E1B)
  • Młodzik (D1A, D1B)
  • Trampkarz (C1A)

Informujemy, że z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną rodzice nie mogą wchodzić na obiekty sportowe. Dotyczy do sal sportowych znajdujących się w obrębie szkoły w Staniątkach, Podłężu i Zakrzowie. Trenerzy prowadzący będą odbierać dzieci przy wejściu do wymienionych szkół i odprowadzać pod drzwi po skończonych zajęciach zachowując wymagania epidemiologiczne. Przypominamy również o obuwiu zamiennym  – zawodnicy którzy przyjdą bez zamiennego obuwia nie będą brały udziału w zajęciach.