Znamy harmonogram kids Summer Camp

Już za tydzień, w pierwszy weekend września na obiekcie Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach odbędzie się KIDS SUMMER CAMP.

Zapraszamy wszystkich zawodników z rodzinami a także wszystkie chętne osoby na dwudniowe wydarzenie sportowo-rekreacyjne podczas, którego przygotujemy dla wszystkich uczestników zarówno dzieci, młodzieży jak również rodziców szereg atrakcji:

• dmuchańce,
  • bańki mydlane
  • piana party
  • animacje (malowanie twarzy, tatuaże, balony)
  • gry i konkursy sportowe i artystyczne
  • kącik gier

Przy współpracy z klubem szachowym Goniec Staniątki zostanie zorganizowany turniej w szachy i warcaby. Odbędzie się również wiele zajęć pokazowych dla dzieci i rodziców takich jak zumba, pilates, freestyle i inne.

W sobotę odbędą się pokazowe zajęcia dla najmłodszej grupy Bambini oraz PIŁKARSKI CAMP NABOROWY dla wszystkich chętnych dzieci, zarówno chłopców jak też dziewczynek które chcą jeszcze dołączyć do Szkoła Futbolu Staniątki na sezon 2023/24.

Odbędzie się również po raz pierwszy oficjalna prezentacja naszych grup treningowych wg harmonogramu:

9:30 – wszystkie grupy Bambini (po prezentacji odbędzie się pokazowy trening, otwarcie placu zabaw i m.in. Piana Party )

9:45 – wszystkie grupy w kategorii młodzika, trampkarza i juniora młodszego,

16:00 – wszystkie grupy w kategorii skrzata, żaka i orlika (po prezentacji obędzie się turniej wewnętrzny i inne atrakcje)

Zbiórka zawodników jest minimum 15 minut wcześniej przed godziną prezentacji a wszyscy zawodnicy przychodzą ubrani w białą koszulkę meczową, niebieskie meczowe spodenki i białe getry.

O godzinie 19:00 odbędzie się prezentacja kadry szkoleniowej i Partnerów a także przedstawimy Ambasadorów Szkoły Futbolu Staniatki o których opowiemy właśnie w sobotę 2 września.

Na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia odwiedzi nas magik, który postara się zaczarować zarówno uczestników jak również cały nasz obiekt.

W niedziele odbędą się dwa turnieje piłkarskie z udziałem łącznie 32 zespołów w kategorii skrzata i żaka a także odbędą się mecze ligowe trampkarzy i seniorów.

Organizatorzy Szkoła Futbolu Staniątki, Sala Zabaw Kulki i Kawiarnia Piłkawka zaprasza w weekendu 2-3  – wstęp wolny !

Szczegółowy plan wydarzenia KIDS SUMMER CAMP prezentujemy poniżej!