Zebranie organizacyjne dla rodziców

Informujemy, że w piątek 30 sierpnia odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami wszystkich dzieci zarówno z gminy Niepołomice jak również w Wieliczka (wszystkie grupy treningowe od Bambini po Trampkarza) zapisanych do Szkoły Futbol Staniątki jak również z rodzicami którzy zamierzają dołączyć do Szkoły Futbolu Staniątki od września 2019 roku.

Na zebraniu zostaną przedstawione m.in. takie zagadnienia jak:

– struktura organizacyjna | zostanie przedstawiona kadra trenerska oraz pełnione przez nich role i funkcje

– nowa struktura sportowa Szkoły Futbolu Staniątki

– program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

– obiekty sportowe na sezon 2019/20 i budowa Gminnego Ośrodka Sportu

– strategia rozwoju | zostaną przedstawione cele sportowe i organizacyjne na najbliższy sezon

– stypendium Bądź Następny | kontynuacja projektu, kryteria i zasady przyznawania

– zasady organizacji badań lekarskich oraz termin ważności

– współpraca z samorządami i firmami

– wolne wnioski

Termin i miejsce:

Zebranie dla wszystkich rodziców z gminy Niepołomice i Wieliczka odbędzie się w piątek 30 sierpnia o godzinie 18.00 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, ul Zamkowa 4, sala widowiskowa. Poruszane tematy są bardzo istotne dlatego prosimy o bardzo wysoką frekwencję.