Zbieramy 1% dla Malwinki

#JEŚLIPOMOŻESZWSZYSTKOMOŻESZ

Wiemy, że do końca kwietnia musimy się rozliczyć z podatku dochodowego za rok 2019.

Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że może wesprzeć i przekazać swój 1% podatku osobie potrzebującej, ponieważ w roku 2018 niestety tylko 50% wszystkich podatników przekazało 1% podatku dochodowego organizacjom pożytku publicznego.

Dodatkowo musimy wiedzieć, że nic absolutnie nic z tego tytułu nie tracimy a wręcz przeciwnie – zyskujemy poczucie zrobienia czegoś dobrego dla drugiej osoby!

Dlatego zachęcamy wszystkich rodziców naszych zawodników, ich rodzin i znajomych ale również osoby niezwiązane z naszą działalnością do włączenia się do wspólnej pomocy dla Malwinki – siostry naszej zawodniczki Blanki trenującej w naszych strukturach od 3 lat.

Malwinka urodziła się z wadą wrodzoną – przepukliną mózgową oraz wodogłowiem, jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym i ma 16 lat. Jej marzeniem jest specjalistyczny wózek sportowy, który ułatwi wspólne rodzinne wycieczki.

Żeby pomóc musisz zrobić tylko jedną rzecz!

Na deklaracji podatkowej PIT wpisz w rubrykach o numerach:

131 – 0000457030. Jest to nr KRS fundacji Sportowcy Dzieciom

132 – kwotę o równowartości 1% twojego podatku

133 – SFS (153). Jest to nr ewidencyjny pod jakim Szkoła Futbolu Staniątki jest zarejestrowana w fundacji Sportowcy Dzieciom.

Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sportowego wózka, który ułatwi wykonywanie codziennych czynności Malwince – koszt takiego wózka to około 15.000 zł.

#JEŚLIPOMOŻESZWSZYSTKOMOŻESZ