Zapraszamy na Testy piłkarskie

„Dzień z Gwiazdą SFS” to szansa dla Ciebie na spełnienie piłkarskich marzeń!

Szkoła Futbolu Staniątki i nasz klub partnerski Wisła Kraków zapraszają wszystkich zainteresowanych zawodników w roczniku 2007-2014 na testy piłkarskie, które odbędą się w ramach wydarzenia „Dzień z Gwiazdą SFS”

Wydarzenie odbędzie się w środę 30 czerwca od godziny 17:00 na obiekcie sportowym Next Level Fitness przy ul. Przyszłości 703B w Staniątkach.

W ramach wydarzenia odbędą się testy piłkarskie, testy na szybkość reakcji, testy szybkościowe na 5,10,30 metrów oraz małe i duże gry.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim zainteresowanym zawodnikom z różnych klubów piłkarskich w roczniku 2007-2014, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie pod okiem trenerów Wisły Kraków i Szkoły Futbolu Staniątki.

Nazwa wydarzenia „Dzień z Gwiazdą SFS” nie jest przypadkowa. W środę 30 czerwca odwiedzą nas zawodnicy, którzy pierwsze korki stawiali w strukturach Szkoły Futbolu Staniątki, a dzisiaj mają przyjemność reprezentować barwy Białej Gwiazdy w różnych rocznikach – Zawodnicy podzielą się swoim doświadczeniem i wskażą co wg nich jest najważniejsze aby spełniać swoje sportowe marzenia i grać na najwyższym poziomie.

Zawodniku – Dlaczego warto do nas przyjść ?

Każdy zawodnik 30 czerwca otrzyma indywidualną ocenę swoich możliwości, analizy gry oraz wskazówki nad czym musi pracować aby być jeszcze lepszym.

Zawodnik w roczniku 2007-2010, który otrzyma pozytywną ocenę otrzyma propozycje gry w Szkole Futbolu Staniątki, która w sezonie 2021/22 walczyć będzie o awans do ligi małopolskiej w kategorii młodzika i trampkarza. Nawet 5 jednostek treningowych w tygodniu, dodatkowe treningi motoryczne, mentalne i treningi bramkarskie.

Zawodnik w roczniku 2011-2014, który otrzyma pozytywną ocenę otrzyma propozycje gry w Szkole Futbolu Staniątki. Udział w wielu ogólnopolskich turniejach i meczach kontrolnych z drużynami z całej Polski. Nawet 4 jednostki treningowe w tygodniu, dodatkowe treningi motoryczne, mentalne i treningi bramkarskie.

Zawodnicy którzy otrzymają najwyższą ocenę, otrzymają propozycje udziału w treningach testowych w Wiśle Kraków.

Każdy zawodnik będzie miał możliwość porozmawiania indywidualnie z trenerami prowadzącymi na temat swojej oceny.

Rodzicu – Dlaczego warto przyprowadzić do nas swoje dziecko?

Nie będziemy się chwalić naszymi przewagami nad innymi szkółkami w okolicy, chcemy żeby Państwo zrobili to sami. Przyprowadźcie swoje dziecko, weźcie udział w naszym wydarzeniu „Dzień z Gwiazdą SFS” i przekonajcie się sami, czy Szkoła Futbolu Staniątki jest lepszym i bardziej odpowiednim miejscem do rozwoju waszych dzieci. Jeżeli Państwo stwierdzą, że nie spełnimy Waszych oczekiwań – Waszym dzieciom zostanie w nogach dobry trening, analiza gry i dzień spędzony aktywnie. Pamiętajcie, udział w naszym wydarzeniu jest niezobowiązujący i nie wiąże się ze zmianą przynależności klubowej a jest przede wszystkim doskonałą okazją do sprawdzenia potencjału piłkarskiego Waszego dziecka!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź na „Dzień z Gwiazdą SFS”!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: