Wyniki z połowy grudnia!

Wygrany turniej, sparing z Wisłą Kraków! Sporo działo się u nas w połowie grudnia. Sprawdźcie postępy i wyniki naszych zespołów.

• sobota, 12 grudnia

Zespół D1B zmierzył się przedpołudniem z Lotnikiem Kryspinów. Mecz rozegrano w Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej. Udział w meczu wzięli wszyscy zawodnicy, którzy byli do dyspozycji trenerów. Mecz zakończył się wynikiem 3-4.

Cztery kwarty po trzydzieści minut rozegrał zespół D1A z Wisłą Kraków. Łącznie piłkarze spędzili na murawie 120 minut. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobyli: Bruno Skoczek (dwie) oraz Antoni Skoczek. Zwłaszcza pierwsze pół godziny gry było szybkie i składne po obu stronach!

Grupy F2B oraz zespoły G1B oraz G1C zmierzyły się na hali w Staniątkach gdzie pracowano nad wykorzystaniem poznanych elementów technicznych i taktycznych. Duży nacisk położyliśmy także na rozgrywanie akcji ofensywnych.

Nasze Trampkarze z zespołu C1A w ten weekend spotkali się na dodatkowym treningu na Wielickiej Arenie Lekkoaletycznej.

• niedziela, 13 grudnia

Zespół E1B spotkał się w niedzielę na grze wewnętrznej. Tym razem zawodnicy szlifowali swoje umiejętności techniczne w szkole podstawowej w Staniątkach.

Drużyny F1A oraz F1B w ramach „mikołajkowego prezentu” wybrali się to Niecieczy na sparing z Bruk-Bet Termalicą. Sto minut gry podzielono na pięć 20 minutowych fragmentów. Puentą była efektowna rywalizacja w konkursie rzutów karnych. Warto podkreślić, że obydwie grupy w swoich meczach prezentowały się równie dobrze co gospodarze, a to najlepiej świadczy o naszym postępie!

Grupa F2A pojechała w niedzielę do Krakowa na kolejny weekend z ligą sparingową Proko. Taka rywalizacja pozwala na efektywne wykorzystanie czasu w okresie zimowym.

Pierwsze miejsce zespołu E1A w wojewódzkim turnieju piłkarskim w Wieliczce! Na obiektach SMS w Wieliczce zawodnicy Szkoły Futbolu Staniątki nie dali się pokonać! Na starcie rozgrywek pokonaliśmy zespół Orła Piaski Wielkie 2-0 (bramki Arka Polonki i Filipa Bartkowiaka). Po walkowerze z Targowianką (zespół nie przyjechał na mecz) efektownie pokonaliśmy 5-1 KS Rajsko (strzelcy: Piotr Tuteja 0 dwie, Filip Drożdż, Michał Pieprzyk, Arek Polonka). Po wyjściu z grupy w półfinale pokonaliśmy 3-0 Krakus Swoszowice po trafieniach Miłosza Zelka, Michała Bugajskiego oraz Piotra Tutei.

W finale zawodów nasz zespół pokonał 2-0 Skalankę Skała po bramkach Filipa Bartkowiaka i Mikołaja Strojka. Filip Bartowiak przy okazji otrzymał tytuł MVP!

Gratulujemy!