Wszystkie zajęcia zostają zawieszone od czwartku 12 marca

Szanowni Rodzice i Zawodnicy,

W ostatnich dniach intensywnie przygotowywaliśmy się do zmiany harmonogramu treningów z zimowego na letni, rozpoczęcia zmagań ligowych w rundzie wiosennej oraz realizacji wielu sportowych projektów jak również codziennych treningów z Państwa dziećmi.

Pomimo, iż nasze wydarzenia i codzienne treningi nie są imprezami masowymi, to zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci , kadry szkoleniowej i Państwa jest dla nas kwestią najważniejszą.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Sportu, dzisiejszą decyzję Premiera Mateusza Morawieckiego o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych oraz zawieszeniem rozgrywek ligowych od IV ligi włącznie przez PZPN i MZPN jesteśmy zobowiązani w trosce o zdrowie nas wszystkich do zawieszenia wszystkich zajęć sportowych organizowanych przez Szkołę Futbolu Staniątki począwszy od czwartku 12 marca do odwołania.

Wierzymy, że sytuacja wkrótce się poprawi i do zajęć będziemy mogli wrócić najpóźniej od poniedziałku 30 marca.

Mamy nadzieje, że rozumieją Państwo nasze stanowisko i je Państwo podzielają. O wszystkich ważnych zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować.

Z uszanowaniem:
Dyrektor Operacyjny SFS, Krzysztof Turecki