Wiarusy Igołomia klubem partnerskim

Miło nam poinformować, że klub Wiarusy Igołomia został klubem partnerskim #SFS!

„Rewelacyjna infrastruktura, duży potencjał lokalizacyjny i wartościowi ludzie pracujący w klubie to główne czynniki, które zdecydowały o nawiązaniu współpracy z klubem z Igołomi. Celem naszej współpracy będzie przede wszystkim pomoc w standaryzacji szkolenia oraz organizacji pracy. Współpraca zakłada również organizacje wspólnych szkoleń i stażów dla trenerów czy organizację turniejów dla dzieci. Chcemy też zapraszać najzdolniejszych zawodnikom z Igołomi  do Staniątek, gdzie powstaną grupy w poszczególnych rocznikach dla najlepszych zawodników SFS i Klubów Partnerskich tak aby stworzyć im jak najlepsze środowisko do rozwoju” – Krzysztof Turecki, Dyrektor Zarządzający SFS.

„Obserwuje rozwój SFS od samego początku działalności i jestem pod dużym wrażeniem jak obecnie Szkoła Futbolu Staniątki funkcjonuje, właśnie dlatego chcemy wspólnie pracować nad rozwojem szkolenia w Wiarusach Igołomia.

Bardzo zależy nam, by ciągle podnosić kwalifikacje i umiejętności naszych Trenerów, dlatego zdecydowaliśmy się bliżej współpracować ze Szkołą Futbolu Staniątki bo widzimy jak dużą wagę przykładają do szczegółów, dzięki czemu są bardzo wysoko oceniani w certyfikacji. Wierzymy, że wymiana doświadczeń przyniesie korzyści nie tylko naszym organizacjom, ale przede wszystkim naszym podopiecznym” – Paweł Żabicki, Prezes Wiarusy Igołomia.