Sportowo-rekreacyjne półkolonie za nami

W dniach 18-22 lipca oraz 1-5 sierpnia 2022 roku odbyły się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach sportowo-rekreacyjne półkolonie zorganizowane przez Szkołę Futbolu Staniątki.

Półkolonie były przeznaczone dla dzieci od 6 do 15 roku życia i oprócz zawodnik należących do Szkoły Futbolu Staniątki wzięli w niej udział dzieci spoza klubu jak również 2 dzieci z Ukrainy.

Podczas pięciodniowego turnusu w godzinach 7:30 – 17:00 dla blisko 40 uczestników zostało przygotowanych wiele atrakcji jak gry i zabawy sportowe, treningi piłkarskie wg specjalnie przygotowanego programu dopasowanego do umiejętności i wieku, zajęcia motoryczne i ogólnorozwojowe, konkursy sportowe oraz warsztaty teoretyczne i praktyczne. Każdy uczestnik otrzymał również dedykowaną koszulkę.

Organizator zapewnił ubezpieczenie, opiekę medyczną, wyżywienie (śniadanie i dwudaniowy obiad) oraz napoje chłodzące.

Uczestnicy odwiedzili park rozrywki GO Jump w Krakowie, Aquapark czy tor Gokartowy. Na zakończenie każdy zawodnik otrzymał upominek, dyplom i medal za udział – dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!

Zadanie „Sportowo-rekreacyjne stacjonarne półkolonie” zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Gminy Niepołomice ze środków pochodzących z profilaktyki uzależnień – dziękujemy!