Sierpniowe gry kontrolne

Hektolitry potu wylane podczas treningów muszą mieć swój cel! Przed zespołami Szkoły Futbolu Staniątki gry kontrolne.

Zapraszamy na zapowiedź weekendowych gier.

Orliki

W sobotę na Orliku przy Solnym Mieście w Wieliczce nasze zespoły Orlików sprawdzą formę na tle AP Wieliczka. Gra kontrolna z bardzo wymagającym przeciwnikiem będzie znakomitym materiałem szkoleniowych na sztabu szkoleniowego.

Mecz zaplanowano na godzinę 10.00

Trampkarze

Jeszcze wcześniej niż młodsi koledzy będą musieli wstać nasi trampkarze. Niedzielna gra kontrolna z Nadwiślanką Nowe Brzesko zaplanowana została na godzinę 9.30. Zespół pod kierownictwem duetu trenerskiego Konrad Warczak, Maciej Podsiadło zagra na obiekcie Iskry w Zakrzowie.

Piłkarzom życzymy samych trafnych decyzji na murawie i radości ze strzelonych bramek!