Pracowity tydzień

Poniedziałek i piątek to jedyne dni w których nie mamy w tym tygodniu zaplanowanych meczów. Zapraszamy na przegląd tego co nas czeka lub czekało nas między 19 i 25 października.

• wtorek – 20 października

(młodziki) Piast Łapanów – SFS 2-4

Rywalizacja pomiędzy Systemem Drob Piast Łapanów, a naszym zespołem było zapowiadane jako hitowe starcie w rozgrywkach Młodzików. Rywalizacja 13 kolejki była pojedynkiem 4 z pierwszą drużyną w tabeli.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 2 minucie po strzale jednego z pomocników zaliczyli poprzeczkę. Minutę później byli jednak już bardziej precyzyjni i objęli prowadzenie.  Strata bramki podziałała mobilizująco na zawodników SFS którzy w 16 i 18 skutecznie finalizowali swoje akcje za sprawą Pacuta i Skoczka. Po jednym z ataków w 25 minucie nieliczny wypad na połowę przeciwnika zakończył się bramką 2-2 dla Piasta Łapanów.

Druga połowa przebiegała pod dyktando SFS, jednak albo dobrze w bramce spisywał się bramkarz gospodarzy lub brakowało precyzji w wykończeniu. W 48 minucie kapitalnym uderzeniem zza pola karnego Karol Suma wyprowadził SFS na prowadzenie 3-2 ! 55 minuta to firmowa akcja Bruno Skoczka który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i uderzeniem na pustą bramkę zapewnił 3 pkt. Już w niedzielę o 11:00 ostatni mecz sezonu.

(młodziki)Szkoła Futbolu Staniątki – Nadwiślanka Nowe Brzesko 6-1

Drugi zespół naszych Młodzików również z kompletem punktów.

Bramki: Wójtowicz x3, Sobas x2,  Czapiga x1

Od początku drużyna narzuciła wysoki pressing, była zdecydowana w swoich działaniach, szybko operowała piłką co przyniosło zdobycie 2 bramek. Przy wyniku 0:2 zawodnicy oddali piłkę rywalom, którzy wzięli się do odrabiania strat i konstruowali swoje akcje, które kończyły się na naszej linii pomocy lub obrony, przez co zawodnicy Nadwiślanki oddali niewiele strzałów na naszą bramkę. Mecz był zacięty, chłopcy walczyli o każdą piłką, wygrywali większość starć 1 na 1, a uzyskaną przewagę potrafili zamienić na bramkę.

• środa, 21 października

(trampkarze) Piast Łapanów – SFS 4-1
Bicie głową w mur

W 23 minucie ładną i składną akcję uderzeniem z 11 metra zakończył Pacut. Jednak kontrolowanie boiskowych wydarzeń przez 37 minut nie wystarczyło na to aby zejść na przerwę z prowadzeniem… bo w 37 i 40 minucie gospodarze błysnęli skutecznością i to oni schodzili na przerwę z prowadzaniem 2-1. Na druga połowę zawodnicy SFS wyszli zmotywowani i po raz kolejni kontrolowali boiskowe wydarzenia stwarzając sobie co chwile sytuacje bramkowe, w których brakowało skuteczności, której nie brakowało gospodarzom. W 59 i 75 minucie groźnie zaatakowali bramkę Fliśnika, i oba te ataki zakończyły się bramkami.  Już w niedziele o 9:00 w Zakrzowie szansa na rewanż.

• czwartek, 22 października

Kolejny mecz Młodzików zostanie rozegrany w Targowisku. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

• sobota, 24 października

9.45 – obiekt Next Level Fitness – turniej rocznika 2013 z udziałem zespołu F2A

10.00 – mecz ligowy Młodzików z KS Rajsko. Mecz rozstanie rozegrany w Zakrzowie, gdzie nasza drużyna wystąpi w roli gospodarza.

10.00 – Orliki z grupy E1A zagrają sparing z Polską Akademią Piłki Nożnej. Gra kontrolna zostanie rozegrana w na obiekcie Opatkowianki Kraków.

14.00 – w Staniątkach na obiektach Next Level Fitness pojawią się nasze Żaki z grupy F1A, którzy wezmą udział w organizowanym przez naszą szkółkę turnieju.

11.00 – w Podłężu grupa Skrzatów G2B zmierzy się w grze wewnętrznej.

12.15 – również w Podłężu zmierzą się miedzy sobą Skrzaty z grupy G1B

13.30 – Podłęże, gra wewnętrzna Skrzatów z grupy G1C

• niedziela, 25 października

9.00 – rewanżowe spotkanie naszych trampkarzy z System Drob Piast Łapanów.

10.00 – Żaki z grupy F1B zmierzą się z UKS Rajsko. Mecz sparingowy zagramy w Podłężu

11.00 – w Zakrzowie drugi zespół naszych Młodzików powalczy o kolejne punkty z Puszczą II Niepołomice.