Pomagamy wspólnie

Zakończyła się zbiórka pieniędzy na operację Szymona Cholewy. Szkoła Futbolu Staniątki dołożyła swoją cegiełkę do akcji niesienia pomocy.

Szkoła Futbolu Staniątki stara się wpoić swoim adeptom coś więcej niż tylko technikę i zasady gry w piłkę nożną. Staramy się także wychowywać, pokazać, jak ważne w piłce i w życiu są zasady fairplay, szacunek oraz wyczulenie na drugiego człowieka. Dlatego też wspieramy akcje charytatywne. Uczymy mieć oczy szeroko otwarte na potrzeby i uczymy pomagać.

Tym razem wspólnie wspieraliśmy zbiórkę dla Szymona Cholewy, który mimo tylko 4 lat życia walczy z przebudową jamistą żyły wrotnej oraz chorobami współistniejącymi. Obecnie Szymon oczekuje na przeszczep wątroby w klinice w Palermo, a my, razem z wieloma darczyńcami, staraliśmy się dodać swoje cegiełki do tego, aby ten zabieg mógł w ogóle dojść do skutku. Już wiemy, że udało się zebrać pełną kwotę, także dzięki pieniądzom wylicytowanym za organizację urodzin w Szkole Futbolu Staniątki i datkom naszych przyjaciół. Każdy z nas dołożył, co mógł i teraz trzymamy kciuki, aby Szymon był dzielny w swojej walce o życie i zdrowie.

Cieszymy się, że angażując naszą organizację, ale i naszych uczniów udaje nam się wspierać tak ważne cele. Z Wami możemy więcej!

Jesteśmy dumni, że nasze działania prospołeczne przynoszą pozytywne rezultaty.

Więcej o społecznej odpowiedzialności Szkoły Futbolu Staniątki znajdziecie tutaj.