Podsumowanie weekendu 11-12 stycznia

Podsumowanie sportowego weekendu 11-12 stycznia.

Sobota 11 stycznia.

➡️ Grupa E2A
Wychowankowie trenera Jakuba Świergała,  rozegrali w sobotę 11 stycznia wartościowy mecz towarzyski z Kmitą Zabierzów.

➡️ Grupa E1A
Podopieczni trenera Krzysztofa Bułata, grupa E1A zmierzyła się w sobotę 11 stycznia w grze szkoleniowej z Prądniczanką Kraków.

➡️ I Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim
W sobotę 11 stycznia nasi trenerzy Filip, Piotrek, Radek i Krzysiek uczestniczą w I Kongresie Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim, na którym głównym tematem jest Komunikacja i Coaching. We Wrocławiu swoją wiedzą dzielą się trener Marek Śledź – Dyrektor i trener główny Akademii RKS Raków Częstochowa, Mateusz Ludwiczak – koordynator ds. szkolenia w AP Reissa w Poznaniu i Tomasz Wilczewski – pedagog i psycholog, podopieczny profesora kultury fizycznej Tadeusza Hucińskiego.

Niedziela 12 stycznia.

➡️ Grupa F2A
Podopieczni trenera Filipa Mazurkowa zajęli II miejsce w turnieju Jurajski Winter Cup 2020, który odbył się w niedzielę 12 stycznia.
1 mecz | SFS -Triumf Alwernia II | 2:0
brami: Adam Tarasiuk, Marcel Kalenicz
2 mecz | SFS – Triumf Alwernia | 0:2
3 mecz | SFS – KS Zakopane II | 2:1
brami: Wojciech Rybiański, Antoni Grabowski
4 mecz | SFS – AP Husaria | 1:0
brami: Adam Tarasiuk,
5 mecz | SFS – KS Zakopane | 3:0
brami: Adam Tarasiuk, Marcel Kalenicz, Bruno Adamczyk

➡️ Grupa C1A
Podopieczni trenera Mateusza Dąbrowskiego zagrała w niedzielę 12 stycznia pierwsze mecze kontrolne przygotowujące do rundy wiosennej.
1 mecz | SFS – Pogoń Skotniki | 1:2
brami: Ślęczka Kamil,
2 mecz | SFS – AM Cracovia Kraków | 3:3
brami: Dawid Karecki, Hubert Gawlik, Adrian Górka,

➡️ Grupa D1A
Podopieczni trenera Filipa Mazurkowa i Radosława Pławeckiego pokonała w niedzielę 12 stycznia 4:1 Bieżanowiankę Kraków w meczu towarzyskim.
brami: Bruno Skoczek x2, Mikołaj Garlej, Bartosz Łukasik.

➡️ Wręczenie Złotego Certyfikatu PZPN
W niedzielę 12 stycznia z rąk Prezesa MZPN Ryszarda Niemca oraz wybranego do „11” 100-lecia PZPN – Antoniego Szymanowskiego, Dyrektor Operacyjny #SFS Krzysztof Turecki odebrał Złoty Certyfikat PZPN dla Szkoły Futbolu Staniątki.

Gratulujemy????