Mikołajkowe granie

Czas na przegląd weekendowych zmagań naszych piłkarzy!

[F1A] – turniej błyskawiczny w Krakowie, podczas sobotniej rywalizacji nasza drużyna zmierzyła się z Piastem Łapanów, Słomniczanką Słomniki, Progresem Andrychów, Prądniczanką Kraków oraz Lotnikiem Kryspinów. Bilans gier naszych zespołów to 5 zwycięstw i 1 porażka. Bilans bramek 18-4 na korzyść naszych zawodników!

[D1B] – w Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej zmierzyliśmy się w meczu kontrolnym z Orłem Piaski Wielkie. To była znakomita okazja by szansę do gry otrzymali wszyscy zawodnicy. Wynik 2-6 nie jest najważniejszy, bowiem w czasie zimowych meczów kontrolnych najważniejsze jest wypełnianie przedmeczowych założeń.

[F2A] – zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju błyskawicznym. Ważny jest fakt, że był to pierwszy wyjazdowy turniej rozgrywany pod balonem i zebrane doświadczenia niebawem zaprocentują!

[E1B] – gra wewnętrzna na Orliku w Podłężu. W czasie jej trwania głównym zadaniem postawionym przed zespołem była jakość wykonywanych dryblingów i doskok po stracie piłki.

[D1A] – trzy tercje, każda po 30 minut rozegrała drużyna naszych Młodzików z Krakusem Swoszowice. Sparing zakończył się naszym zwycięstwem 6-0 a do siatki trafiali: Szewczyk, Skoczek, Pieprzyk Juszczak (dwie) oraz Krawczyk.

[F2B/F1B] – gra wewnętrzna na hali w Staniątkach. Wewnętrzne gry szkoleniowe to zawsze dodatkowa atrakcja dla naszych zawodników. W ramach integracji zawodnicy zostali wymieszani i stworzyli 5 fantastycznych drużyn grających w formule każdy z każdym.

[F2A] – w niedzielne przedpołudnie zespół wybrał się na rozgrywki ligi sparingowej pod balon. Warunki turnieju, poziom sportowy oraz sporo okazji do gry pozwoliło na efektywne wykorzystanie dnia.

[E1A] – podczas turnieju mikołajkowego rozegraliśmy 5 spotkań. Po porażce w pierwszym meczu nasz zespół radził sobie już fantastycznie. Więcej o tej rywalizacji można przeczytać tutaj.