KIDS Summer Camp 2-3 września

W pierwszy weekend września na obiekcie Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach odbędzie się KIDS SUMMER CAMP.

Podczas dwudniowego wydarzenia przygotujemy dla wszystkich uczestników zarówno dzieci, młodzieży jak również rodziców szereg atrakcji:

• dmuchańce,
  • bańki mydlane
  • piana party
  • animacje (malowanie twarzy, tatuaże, balony)
  • gry i konkursy sportowe i artystyczne
  • kącik gier

Przy współpracy z klubem szachowym Goniec Staniątki zostanie zorganizowany turniej w szachy i warcaby. Odbędzie się również wiele zajęć pokazowych dla dzieci i rodziców takich jak zumba, pilates, freestyle i inne. Odwidzi nas magik, który postara się zaczarować zarówno uczestników jak również cały nasz obiekt.

W sobotę odbędą się pokazowe zajęcia dla najmłodszej grupy Bambini oraz PIŁKARSKI CAMP NABOROWY dla wszystkich chętnych dzieci, zarówno chłopców jak też dziewczynek które chcą jeszcze dołączyć do Szkoła Futbolu Staniątki na sezon 2023/24.

Planujemy również zorganizować po raz pierwszy oficjalną prezentację naszych grup treningowych, kadry szkoleniowej i Partnerów a także przedstawić Ambasadorów Szkoły Futbolu Staniatki.

W niedziele odbędą się dwa turnieje piłkarskie z udziałem łącznie do 48 zespołów w kategorii skrzata i żaka.

Szczegółowy plan wydarzenia podamy do 25 sierpnia a już teraz prosimy o zarezerowane weekendu 2-3 września na udział w naszym sportowo-rekreacyjnym wydarzeniu  – wstęp wolny  !