Każdy z nas może być Świętym Mikołajem

Spraw komuś radość w te Święta. Zostań św. Mikołajem i spełnij gwiazdkowe marzenie dziecka leczącego się onkologicznie!

Szkoła Futbolu Staniatki od lat związana jest ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do akcji „Paczka na gwiazdkę” i spełnić marzenia dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych w niemal w całej Polsce.

Zarezerwowaliśmy marzenia 5 dzieci i gorąco zachęcamy do pomocy w skompletowaniu ich wymarzonych prezentów pod choinkę.

Marcel (6 lat) Zobacz list

Worek treningowy (REZERWACJA), rękawice bokserskie (REZERWACJA)

oraz 2 małe ciężarki do ćwiczeń

Antoni (3 lata) Zobacz list

Tor samochodowy JOKOMISIADA RC0243 (REZERWACJA)

Mieszko (7 lat) Zobacz list

Krokomierz – Smartwatch XIAOMI-MI-BAND nr 5 lub 6 niebieska opaska (REZERWACJA),

Gra planszowa Nawiedzony Dwór (REZERWACJA)

Wiktor (9 lat) Zobacz list

LEGO Posterunek Policji lub inny (REZERWACJA)

Nadia (1 rok) Zobacz list

Domek dla lalek Gordon W06A 70 cm,

królik interaktywny Tusia (REZERWACJA)

ptaszek Little Live Pets (REZERWACJA)

JAK MOŻNA ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM?

1) Jeśli możesz kupić wybrany przez dziecko prezent (lub jakaś cześć prezentu) –> napisz do nas na kontakt@szkolafutbolu.pl – potwierdzimy że dany prezent jest wolny. Następnie możesz kupić zabawkę i dołożyć do niej kartkę z życzeniami dla dziecka – być może Ty lub Twoje dzieci / jeśli posiadasz/ chciałyby napisać do odbiorcy kilka słów dodających mu otuchy. Można także dołożyć maskotkę, grę edukacyjną lub książkę oraz słodycze. Całość dostarcz do naszego Biura najpóźniej do 6 grudnia.

2) Jeśli nie możesz kupić prezentu ale chcesz wesprzeć naszą akcję –> w dniach 10 listopada – 6 grudnia w budynku B w Gminnym Centrum Sportu będzie czekać specjalna skarbonka, a z zebranych pieniędzy kupimy wymarzone prezenty.

Wierzymy, że nie trzeba zmieniać świata, aby zrobić coś dobrego, czasem wystarczy zacząć od siebie samych i nie oczekiwać niczego w zamian… Jako Szkoła Futbolu zawsze staramy się być przykładem dla tych, na których nam najbardziej zależy. Staramy się edukować i dawać przykład nie tylko pod względem sportowym ale również społecznym. Mamy świadomość, że kariera sportowca kiedyś ma swój koniec, a odpowiednio dbając o dobre fundamenty dziecka, możemy być pewni, że wyrośnie na przede wszystkim dobrego człowieka, sport sam w sobie jest przepiękną drogą życiową oraz wspaniałą lekcją szacunku do drugiego człowieka i warto o tym pamiętać!