Każdy z nas może być Świętym Mikołajem – edycja 2

Spraw komuś radość w te Święta. Zostań św. Mikołajem i spełnij gwiazdkowe marzenie dziecka leczącego się onkologicznie!

Szkoła Futbolu Staniatki od lat związana jest ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W tym roku ponownie postanowiliśmy dołączyć do akcji „Paczka na gwiazdkę” i spełnić marzenia dzieci leczonych na oddziałach onkologicznych w niemal w całej Polsce.

Zarezerwowaliśmy marzenia 6 dzieci i gorąco zachęcamy do pomocy w skompletowaniu ich wymarzonych prezentów pod choinkę.

Franciszek (8 lat) Zobacz list

• LEGO Technic Traktor John Deere 9620R 4WD 42136 [rezerwacja]
  • Bluza z kapturem Adidas czerwona rozm. 140 [rezerwacja]

Leon (10 lat) Zobacz list

• Bluza FC Barcelony lub Bayernu Monachium rozm. 158 lub 164

Aleksander (5 lat) Zobacz list

• Zestaw figurek Avengers [rezerwacja]
  • Gra Beczka Śmiechu

Miłosz (8 lat) Zobacz list

• Strój Messiego rozm. 134/140

Pola (11 lat) Zobacz list

• Koszulka Nike Liverpool FC 22/23 Domowa Stadium Junior

Natalia (5 lat) Zobacz list

• Lalka syrenka Barbie [rezerwacja]
  • Syrenkotka interaktywna – Koci domek Gabi [rezerwacja]
  • Zestaw do robienia glutków SLIME

JAK MOŻNA ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM?

1) Jeśli możesz kupić wybrany przez dziecko prezent (lub jakaś cześć prezentu) –> napisz do nas na kontakt@szkolafutbolu.pl – potwierdzimy że dany prezent jest wolny. Następnie możesz kupić zabawkę i dołożyć do niej kartkę z życzeniami dla dziecka – być może Ty lub Twoje dzieci / jeśli posiadasz/ chciałyby napisać do odbiorcy kilka słów dodających mu otuchy. Można także dołożyć maskotkę, grę edukacyjną lub książkę oraz słodycze. Całość dostarcz do naszego Biura najpóźniej do 6 grudnia.

2) Jeśli nie możesz kupić prezentu ale chcesz wesprzeć naszą akcję –> w dniach 15 listopada – 6 grudnia w budynku B w Gminnym Centrum Sportu będzie czekać specjalna skarbonka, a z zebranych pieniędzy kupimy wymarzone prezenty.

Wierzymy, że nie trzeba zmieniać świata, aby zrobić coś dobrego, czasem wystarczy zacząć od siebie samych i nie oczekiwać niczego w zamian… Jako Szkoła Futbolu zawsze staramy się być przykładem dla tych, na których nam najbardziej zależy. Staramy się edukować i dawać przykład nie tylko pod względem sportowym ale również społecznym. Mamy świadomość, że kariera sportowca kiedyś ma swój koniec, a odpowiednio dbając o dobre fundamenty dziecka, możemy być pewni, że wyrośnie na przede wszystkim dobrego człowieka, sport sam w sobie jest przepiękną drogą życiową oraz wspaniałą lekcją szacunku do drugiego człowieka i warto o tym pamiętać!