Harmonogram treningów od 25 maja

Przedstawiamy harmonogram treningów, który obowiązuje od poniedziałku 25 maja do 27 czerwca 2020 roku (o ile nie wejdą nowe rozporządzenia Ministerstwa Sportu).

Po otrzymaniu informacji zwrotnych od rodziców o które prosiliśmy do 19 maja oraz konsultacji z kadrą szkoleniową opracowaliśmy harmonogram treningów, który pozwoli na udział w zajęciach wszystkim zawodnikom, którzy zadeklarowali chęć powrotu swoim trenerom prowadzącym.

Prosimy aby pamiętać, że  w dalszych ciągu obowiązują nas zasady bezpieczeństwa w tym przede wszystkim listy obecności na wszystkich treningach oraz:

1. treningi w grupach 14 osobowych na orliku i 16/22 osobowych na połowie/całym pełnowymiarowym boisku
  2. trening w kontakcie, małe gry 1×1, 2×2, 3×3,
  3. dezynfekcja rąk przed i po treningu zawodnika i trenera,
  4. dezynfekcja sprzętu przed i po treningu,
  5. przypomnienie zasad bezpieczeństwa przed każdym treningiem,
  6. oznakowanie obiektu i miejsca do dezynfekcji rąk i sprzętu,
  7. terminy treningów zgłoszone na policję i do sanepidu,
  8. treningi zgłoszone do zarządcy,

dlatego wprowadziliśmy zasadę, że na treningi mogą uczęszczać zawodnicy, którzy wyrazili taką deklarację do 19 maja bez konieczności rejestracji się poprzez system app.fitssey.com z którego korzystaliśmy przy zapisach na treningi od 4 maja w grupach 6 osobowych.

Jeżeli zawodnik nie wysłał takiej deklaracji trenerowi prowadzącemu do 19 maja a chce wrócić do treningów do czego zachęcamy to obowiązkowo musi skontaktować się z administracją SFS poprzez wysłanie email na adres kontakt@szkolafutbolu.pl lub zadzwonić pod numer 605-525-999.

W przypadku braku takiego kontaktu zawodnik, który nie zadeklarował chęci powrotu trenerowi prowadzącemu do 19 maja nie zostanie wpuszczony na trening z przyczyn obowiązujących nas zasad bezpieczeństwa.

Informujemy również, że będą organizowane dodatkowe treningi w soboty i niedziele, tak aby jak najszybciej nadgonić czas bez treningów. Harmonogram dodatkowych treningów podamy wkrótce.

Do zobaczenia na boiskach w większych grupach już od poniedziałku 25 maja!