Emocji nie zabraknie

Zimowa aura nie zwalnia nas przed pracą i kolejnymi wyzwaniami!

• sobota, 12 grudnia

[E1A] – o 9 rano na Orliku w Podłężu grupę czeka sparing z Polonią Kraków. Nasze Orliki będą gospodarzem tego meczu kontrolnego.

[D1B] – w Wieliczce na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej o godzinie 10.00 dojdzie do naszego sparingowego pojedynku z Lotnikiem Kryspinów.

[D1A] – nasze Młodziki opanują w sobotę Wielicką Arenę. O 11.30 drugi z naszych zespołów zmierzy się z piłkarzami Wisły Kraków.

[F2B] – ]G1B/C] – wewnętrzna rywalizacja w hali Szkoły Podstawowej w Staniątkach. Datę i godzinę zmagań łatwo zapamiętać. 12.12 o godzinie… 12.20.

• niedziela, 13 grudnia

[F1A/B] – w niedzielę nasze Żaki pojadą do Niecieczy, gdzie zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Bruk-Betu Termaliki. Początek sparingu na obiektach pierwszoligowca o godzinie 10.00.

[F2A] – kolejna odsłona ligi sparingowej. Tym razem turniejowe granie rozpocznie się o godzinie 10.30 pod balonem przy ul. Na wrzosach 57 w Krakowie.

[E1A] – grupa weźmie udział w I wojewódzkim turnieju piłkarskim SMS-u Wieliczka. Rywalizacja w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce wystartuje w samo południe.