Dziękujemy za rok 2023. Dziękujemy że jesteście z nami!

Dziękujemy za miniony już 14 wspólny rok w biało-niebieskich barwach!

„Wspólnie dzieliliśmy się chwilami radości i sukcesami jak również wspólnie przeżywaliśmy porażki i niepowodzenia. Wspólnie angażowaliśmy się w projekty i dawaliśmy z siebie wszystko podczas treningów i meczów, aby każdy dzień kończyć ze świadomością że jesteśmy lepsi niż rano, że jesteśmy lepszymi ludźmi.

Przed nami wiele nowych wyzwań i celów, które sobie wyznaczyliśmy. Przed nami na pewno też wiele trudności w drodze do ich realizacji. Rok 2023 kończymy z 482 zawodnikami, którzy trenują w 24 grupach szkoleniowych i to właśnie Wy jesteście motorem napędowym i motywacją do dalszego naszego rozwoju.

W roku 2024 obchodzić będziemy mały jubileusz 15-lecia działalności, na który już teraz zapraszamy w dniach 15-16 czerwca. Szczegółowy plan jubileuszu jak również cele do których będziemy dążyć w nowym 2024 roku opowiemy wkrótce.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i rodzicom i przepraszamy Was za wszystkie uchybienia. Wierzymy, że nowy rok dla nas wszystkich będzie rokiem lepszym, rokiem pozytywnych zaskoczeń, rokiem sukcesów sportowych i organizacyjnych a każdemu z Was życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym 2024 roku.” Zarząd Szkoły Futbolu Staniątki