Trener Mateusz zakończył przygodę w SFS

Dziękujemy Panie Trenerze…

W dniu dzisiejszym trener Mateusz Dąbrowski poprowadził ostatni trening z grupą C1A i tym samym po blisko pięciu latach zakończył swoją przygodę w Szkole Futbolu Staniątki.

W imieniu rodziców, zawodników, kadry szkoleniowej i zarządu #SFSdziękujemy za wspaniałe 5 lat współpracy, setki treningów, meczów oraz niezliczonych rozmów i porad.

Życzymy dalszych sukcesów zarówno w roli trenera w nowym klubie MKS Cracovia SSA jak również w życiu prywatnym .

Trener Mateusz zaangażowany był w wiele sportowych projektów takich jak turnieje z cyklu „Bądź Następny” czy „Piłka nożna jest dla wszystkich” a do najważniejszych sportowych sukcesów można zaliczyć:
– awans z drużyną młodzików do ligi myślenicko-wielickiej w sezonie 2016/17
– mistrzostwo ligi myślenicko-wielickiej z drużyną młodzików w sezonie 2017/18
– mistrzostwo ligi wielickiej z drużyną trampkarzy w sezonie 2016/17
– udział z drużyną trampkarzy w małopolskiej lidze trampkarzy rocznik 2005 w sezonie 2018/19

Panie Trenerze mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję współpracować – drzwi są zawsze otwarte!