Dlaczego właśnie my?

Dróg do sukcesu jest wiele. Dlaczego więc niezapomnianą przygodę z piłką warto zacząć z nami?

W ubiegłym roku Szkoła Futbolu Staniątki świętowała 10-lecie swojego istnienia. Zdobyte doświadczenie pozwala zapewniać naszym podopiecznym znakomite warunki do rozwoju piłkarskich umiejętności.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy rozpoczynający przygodę z piłką zostanie zawodowcem. Staramy się jednak pracować tak, by przejście na poziom seniorski była naturalną decyzją naszych młodych zawodników.

Współpraca z najlepszymi
Szkoła Futbolu Staniątki od kilku lat współpracuje z 13-krotnym Mistrzem Polski, Wisłą Kraków. Dzięki porozumieniu zawodnicy naszej szkółki mają okazję sprawdzić swoje umiejętności, a dzięki swojemu talentowi i pasji zasilić szeregi Akademii jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów.

Współpraca pozwala nam także czerpać z doświadczeń trenerów i pracowników Białej Gwiazdy co przekłada się na wzrost umiejętności i szereg wskazówek, których nie da się wyczytać z trenerskich podręczników.

Złota Gwiazdka
Zdobycie najwyższego, złotego certyfikatu szkolenia od Polskiego Związku Piłki Nożnej to nie tylko jeden z naszych największych sukcesów, ale przede wszystkim potwierdzenie wysokich standardów naszego szkolenia oraz jeszcze większa motywacja do dalszej pracy. Więcej o przedłużeniu certyfikatu pisaliśmy tutaj.

Wydarzenia
Szkoła Futbolu Staniątki to nie tylko treningi i ciągły nadzór nad rozwojem zawodników. Po intensywnej pracy w tygodniu punktem kulminacyjnym poszczególnych mikrocyklów są mecze ligowe, sparingi i turnieje, czyli to co piłkarki i piłkarze kochają najbardziej.

Bierzemy udział w najciekawszych i najbardziej prestiżowych zawodach podczas których mierzymy się z przeciwnikami z całej Polski. Sami zapraszamy do Staniątek marki nakreślające trendy w szkoleniu dzieci i młodzieży. Rywalizacja z rówieśnikami reprezentującymi najlepsze akademie piłkarskie pozwala nam na porównanie potencjałów naszych zespołów z najlepszymi. Tylko w najbliższych tygodniach zorganizujemy 10 turniejów piłkarskich.

Wiarygodny partner
Od wielu lat instytucje rządowe i samorządowe wspierają działalność Szkoły Futbolu Staniątki. Udowadniamy, że otrzymane dotacje to najlepsza inwestycja w rozwój fizyczny dzieci i młodzieży. W najbliższym czasie rozpoczniemy realizację programu „Dziecko, mama, dziadek, starszy brat, w piłkę mogą wszyscy grać” gdzie razem z naszym partnerem – Ministerstwem Sportu udowodnimy, że wiek nie stanowi żadnej bariery w futbolu.

Urząd Marszałkowski zaufał nam przy współpracy w ramach cyklu Moje pierwsze turnieje, które organizujemy dla dzieci z roczników 2010-2015.

Z Powiatu Wielickiego otrzymaliśmy środki na dodatkowe zajęcia dla chętnych dzieci do 10 roku życia z terenu naszego powiatu oraz jak co roku organizację turniejów dla najmłodszych dzieci z okazji Memoriału im. Tadeusza Szybińskiego.

Od wielu lat z dumą promujemy i korzystamy z marki Miasta i Gminy Niepołomice, które jest naszym najbliższym partnerem w wielu projektach.

Kadra i treningi
O naszej sile stanowi 15 młodych, ambitnych i fantastycznie rozwijających się trenerów, który obok rozwoju swoich zespołów stawiają także na podwyższanie swoich kompetencji. Spotykamy się w 18 grupach treningowych podczas 51 jednostek w ciągu tygodnia. Szkoła Futbolu Staniątki spędza na zajęciach ponad 4000 minut w każdym tygodniu, a przecież puentą naszej pracy na zajęciach, są mecze i turnieje.

ZOSTAŃ NASZYM NOWYM ZAWODNIKIEM!