Co nas czeka w weekend ?

Żaki jadą do Igołomii powalczyć o puchar. Trampkarze i Młodziki rozpoczynają sezon ligowy. Prezentujemy plan gier na ostatni weekend wakacji.

U-15 – trampkarze
Nasi trampkarze są najstarszą grupą zrzeszoną w Szkole Futbolu Staniątki, która rozpocznie ligowe zmagania. W pierwszym meczu nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z Zielonymi Niegowić. Mecz w niedzielę 30 sierpnia rozpocznie się o godzinie 13.00.

U-13 – młodziki
Również w delegacji swój pierwszy mecz zagra zespół Młodzików. Mecz zaplanowano na sobotę 29 sierpnia. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 12.00. Celem naszej drużyny będzie Nowe Brzesko i rywalizacja z tamtejszą Nadwiślanką.

Drugi zespół naszych Młodzików do gry o ligowe punkty przystąpi w poniedziałek i będzie pierwszym zespołem, które w tym sezonie pełnić będzie role gospodarza. Zmierzymy się z Górnikiem Wieliczka, a miejscem rozegrania będzie obiekt Tęczy Słomiróg. Do czasu zakończenia remontu obiektu w Staniątkach nasze mecze domowe grać będziemy właśnie we wspomnianym Słomirogu, bądź w Zakrzowie.

U-11 – orliki
Piłkarze z roczników 2010/2011 wezmą udział w pierwszym z pięciu turniejów wchodzących w skład Memoriału im. Tadeusza Szybińskiego. Tegoroczną areną zmagań będzie Orlik w Podłężu.

U-9 – żaki
Nasze Żaki pojadą do Igołomii wziąć udział w walce o puchar Prezesa Wiarusów Igołomia. W sobotę młodzi piłkarze nie pośpią zbyt długo bowiem rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na godzinę 9.00.

U-7 – skrzaty
Zawodnicy z roczników 2014 i 15 rozegrają grę wewnętrzną. Pierwszy gwizdek sprawdzianu formy pomiędzy zawodnikami Szkoły Futbolu Staniątki usłyszymy o godzinie 11.00.

Tradycyjnie trzymamy kciuki za przełożenie wypracowanych na treningach zagrań podczas warunków meczowych!