Badania lekarskie 25 sierpnia 2023

Drodzy Rodzice i Zawodnicy,

Informujemy, że od 1 września 2023 roku zawodnik w roczniku 2007-2018, który nie będzie miał aktualnego zaświadczenia lekarskiego nie będzie dopuszczony do udziału w treningu i meczu w ramach prowadzonych zajęć przez Szkołę Futbolu Staniątki.

Bardzo prosimy o pilnowanie ważności zaświadczenia i dostarczanie nowego najpóźniej w ostatnim dniu obowiązywania poprzedniego.

W każdej chwili mogą Państwo zweryfikować ważność w aplikacji ProTrainUp – tutaj krótka instrukcja

Szkoła Futbolu Staniątki organizuje dyżur lekarza medycyny sportowej w trakcie którego można otrzymać zdolność do uprawiania sportu.

Piątek, 25.08.2023 r. od godziny 17:30

Link do zapisu znajduje się na dole strony. Osoby niezapisane nie będą przyjmowane.

Cena wydania orzeczenia lekarskiego – 60zł płatne na miejscu gotówką.

______________

Przypominamy, że każde dziecko uczęszczające na zajęcia w Szkole Futbolu Staniątki oraz Akademii Futbolu Staniątki musi posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu – rozpoczynając od kategorii Skrzat Młodszy (U-7).

Zaświadczenie lekarskie może wydać lekarz medycyny sportowej jak również lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej na podstawie wyników badań:
1) badanie elektrokardiograficzne 12-odprowadzeniowe z opisem;
2) badanie morfologii krwi obwodowej wraz ze wzorem odsetkowym;
3) oznaczenie stężenia glukozy w surowicy krwi;
4) badanie ogólne moczu;

Zaświadczenie jest ważne rok od wydania chyba, że lekarz orzecznik zdecyduje o krótszym terminie.