44 zespoły zagrały dla Mamy

W niedzielę 29 maja do Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach przyjechało 44 zespołów i blisko 450 zawodników aby zagrać w turnieju „Gramy dla Mamy”.

Turniej był rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych. W godzinach porannych na 8 równolegle boiskach przystąpiło do zabawy 24 drużyny w kategorii U7. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 6 zespołów a każda grupa swoje mecze rozgrywała na dwóch boiskach w swoim sektorze. Po rozegraniu 5 spotkań i krótkiej przerwie na lody, owoce i dmuchańce została rozegrana druga faza turnieju w podobny sposób.

Od godziny 14:00 na boiska wyszło 20 zespołów w roczniku 2013 i młodsi, którzy turniej rozgrywali już na 4 boiskach, równie w 4 grupach po 5 zespołów.

Na zakończenie każdego turnieju, najważniejszym wydarzeniem było wręczenie kwiatów swoim Mamom z okazji Dnia Mamy a także deklaracja zawodników, że każda strzelona bramka w turnieju była dedykowana swojej Mamie! Zawodnicy otrzymali Vouchery na zakup sprzętu sportowego do hurtowni sportowej Pablosport.

Do dyspozycji wszystkim Mam byli również Karol Krzemień ze Studia zdrowia art&health i zajęciami fitness oraz wielobojem sportowym jak również Wojciech Włodarczyk ze Stowarzyszenia Twój Zdrowy Wybór oraz indywidualnymi konsultacjami żywieniowymi – dziękujemy!

Dziękujemy za udział w turnieju i świetną zabawę. Raz jeszcze wszystkiego najlepszego dla wszystkich zawodników z okazji Dnia Dziecka a wszystkim Mamom z okazji Dnia Mamy!