nowa odsłona strony

Już jest…

Zapraszamy na nową odsłonę naszej strony internetowej. Przeprowadziliśmy wiele rozmów konsultacyjnych z rodzicami, zawodnikami oraz kadrą trenerską ponieważ naszym celem było optymalne dopasowanie nowej strony do potrzeb zarówno zawodników jak też rodziców.

Efektem wielomiesięcznej pracy było stworzenie „Strefy Dziecka” w której znajdziemy m.in. ścieżkę rozwoju zawodnika, informacje o obozach i turniejach czy nowość jakimi są filmiki Akademii Techniki, oraz „Strefy Rodzica”, gdzie umieszczone są informacje na temat badań medycznych, sklepie wewnętrznym, treningach dla Tatusiów czy też artykuły do naszego nowego projektu „Sportowy Rodzic”.

Na stronie głównej umieściliśmy informacje na temat osiągniętych sukcesów, opowiadamy o naszej kadrze szkoleniowej, nowej strukturze sportowej i systemie szkolenia, certyfikacji PZPN jak również o naszej działalności na rzecz lokalnej społeczności CSR.

Z uwagi na podjętą współpracę z wieloma instytucjami samorządowymi oraz sektorem prywatnym zbudowaliśmy panel „Dla Biznesu”  na którym zapraszamy do współpracy kolejne firmy i przedsiębiorstwa poprzez dedykowane pakiety sponsorskie, organizację turniejów firmowych i wydarzeń sportowych.

Mamy nadzieje, że nowa odsłona naszej strony się Państwu spodoba a nawigacja będzie intuicyjna i przejrzysta.

Zapraszamy!