Stypendium
bądź następny

Stypendium to nic innego jak nagroda dla najzdolniejszych zawodników ale również pomoc tym, którzy znajdują się w gorszej sytuacji materialnej rozwijać swoją sportową pasję!

W Szkole Futbolu Staniątki mamy nadzieję, że pomimo małego budżetu, dzięki temu projektowi przekazane środki pomogą wybranym zawodnikom zostać jeszcze lepszymi piłkarzami, a co najważniejsze, stać się lepszymi ludźmi! Wierzymy również, że z czasem będziemy pozyskiwać coraz to większe środki finansowe z tytułu umów sponsorskich i darowizn, a co za tym idzie pomagać jeszcze większej ilości zawodnikom z każdą kolejną edycją konkursu!

Każdy zawodnik, który trenuje w Szkole Futbolu Staniątki minimum 2 lata i spełnia odpowiednie wymagania może złożyć wniosek dwa razy w roku na dofinansowanie w takich obszarach jak:

– opłata miesięczne,

– wyjazd na obóz lub akademię techniki,

– zakup sprzętu sportowego,

– treningi indywidualne,

Zapoznaj się z regulaminem i sprawdź kiedy jest najbliższy termin składania wniosków.

Złóż Wniosekarrows

Obszary dofinansowania

Opłata miesięczna

Otrzymana kwota stypendium jest przeznaczona na obniżenie składek miesięcznych na określony czas w danej edycji konkursu.

Obóz / Akademia

Koszty obozu piłkarskiego lub akademii techniki są pomniejszone o otrzymaną kwotę stypendium w danej edycji konkursowej.

Zakup sprzętu sportowego

Środki finansowe mogą być wykorzystane na zakup sprzętu sportowego w sklepie SFS jak również w naszym partnerskim sklepie sportowym Pablosport.

Treningi indywidualne

Dzięki stypendium, zawodnik może skorzystać z dodatkowych treningów indywidualnych a trener prowadzący ustali specjalny program.

WSPARCIE DO 500 ZŁOTYCH

Stypendium ma za zadanie ułatwić oraz pomóc najbardziej zdolnym zawodnikom ale również zawodnikom, którzy znajdują się w gorszej sytuacji materialnej rozwijać swoją sportową pasję w Szkole Futbolu Staniątki.

Możesz złożyć wniosek na dofinansowanie dwóch z wyżej wymienionych obszarów na łączną kwotę nawet 500 zł.

Zapoznaj się z regulaminem i zobacz co trzeba zrobić, żeby ubiegać się o sportowe stypendium SFS.

Zapoznaj się z regulaminemarrows