Treningi dla
2-5 latków

Projekt „Bambini” to unikatowy na skalę Powiatu Wielickiego projekt dzięki, któremu pierwsze kroki w „świecie piłki” mogą stawiać dzieci od 2 do 5 roku życia. Tutaj tak naprawdę zaczyna się ich przygoda z piłką.

Zajęcia w grupie Bambini to specyficzna forma treningu piłkarskiego uwzględniająca charakterystykę wieku dzieci, do których są adresowane. W tym pierwszym etapie szczególny nacisk kładziemy na wszechstronne ukształtowanie ruchowe oraz dajemy możliwość „pierwszego kontaktu z piłką”, który będzie niezapomniany a wszystko to podane w atrakcyjnej formie gier i zabaw. Treningi w takim wieku to przede wszystkim możliwość do wychowania poprzez sport tzn. nauczenia właściwych postaw jakie powinien posiadać piłkarz czyli chociażby punktualność, współpraca w grupie, zdrowa rywalizacja oraz samodzielność. Jest to idealne przygotowanie do tego co czeka na młodego zawodnika na późniejszych etapach przygody z piłką.

 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych:

– dzieci w wieku 2-3 latka gdzie zajęcia są doskonałą okazją do aktywnego, wspólnego spędzania czasu Rodziców ze swoimi pociechami pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej dzięki czemu dzieci już od 2 roku życia czerpią sportowe wzorce i kształtuje się w nich postawa prosportowa.

– dzieci w wieku 3-5 lat gdzie podczas zajęć Rodzice trenują z dziećmi ale również, z każdym kolejnym miesiącem dzieci stają się coraz bardziej samodzielne.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na treningarrows