Cykl turniejów
Bądź Następny

Zapraszamy do udziału w cyklu turniejów Bądź Następny dla kategorii Żak i Orlik w maju 2022 roku.

 

ORGANIZATOR:

Organizatorem turniejów jest Szkoła Futbolu Staniątki. Zapewniamy obiekty sportowe, relacje multimedialną z każdego turnieju, sportowe emocje, profesjonalną obsługę a przede wszystkim bardzo dużo gry i jednocześnie bardzo mało czekania!

 

KIEDY?

Kategoria Żaki Starszy rocznik 2013
11.06.2022 (sobota) | godzina 09:00 – 11:30

 

ZAPISY:

Zapisy na turnieje poprzez wypełnienie formularza poniżej. Obowiązuje kolejność zgłoszeń

 

KOSZT:

Koszt jednego turnieju dla zespołu to 200 zł. Płatność można dokonać w dniu turnieju gotówką na miejscu lub najpóźniej na 7 dni przed wybranym turniejem przelewem (PEKAO nr: 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 tytułem: data i rocznik turnieju)

W przypadku rezygnacji później niż 14 dni przed turniejem wpisowe nie będzie zwracane a w przypadku wybory płatności gotówką – płatność będzie egzekwowana.

Cena obejmuje obiekty sportowe, kompleks szatniowo-sanitarny, napoje, owoce, nagroda indywidualna dla najlepszego zawodnika każdej drużyny w turnieju.

 

SYSTEM ROZGRYWEK:

W turnieju żak młodszy zagra 7 zespołów na 3 boiskach równolegle w systemie 6+1. System gry każdy z każdym bez klasyfikacji punktowej, czas trwania meczu 15 minut. Wymiary boiska 30x56m, bramki o wymiarach 5x2m. Mecze rozgrywane bez sędziów (w razie sytuacji spornych rolę sędziów pełnią trenerzy drużyn grających na boisku).

 

 

MIEJSCE ROZGRYWEK:

Turnieje będą odbywać się na nowoczesnym obiekcie sportowym ze sztuczną nawierzchnią na terenie Gminne Centrum Sportu w Staniątkach (ul Sportowa 961, 32-005 Niepołomice).

Gminne Centrum Sportu to kompleks sportowy oddany do użytku w październiku 2021 roku. W skład kompleksu wchodzi pełnowymiarowe sztuczne boisko o wymiarach 64x102m, z oświetleniem o mocy 250 LUX i nawierzchnią typu shotpack oraz dwa oświetlone i automatycznie nawadniane boiska trawiaste o wymiarach 26x52m i 16x30m. Na terenie GCS znajduje się również dwutorowa bieżnia o długości 110m, altanka gastronomiczna oraz dwa pawilony: szatniowo – magazynowy z salką motoryczną i pokojem konferencyjnym oraz biurowo – usługowy z restauracją.

GCS dysponuje m.in. 6 szatniami z natryskiem, pokojem trenerów, pokojem medycznym, salką audiowizualną, salką motoryczną, magazynem na sprzęt sportowy, restauracją i altanką gastronomiczną.

 

CO WYRÓŻNIA NASZE TURNIEJE?

Nowoczesna baza sportowa, profesjonalne podejście do organizacji każdego turnieju, atrakcyjne nagrody indywidualne oraz formuła rozgrywek, która zapewnia maksymalnie dużo gry przy przerwach organicznych do minimum.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw nam swoje dane i preferowaną godzinę kontaktu a zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

 

Koordynator Rozgrywek:
Krzysztof Bułat – tel. 510 959 932, k.bulat@szkolafutbolu.pl

 

Do zobaczenia na obiektach Gminne Centrum Sportu w Staniątkach!

Zgłoś swoją drużynę arrows