Obozy i półkolonie

Akademia Techniki

Termin : 26-30.06.2023

Rocznik 2008-2015
950 / 1090* zł (SFS/poza SFS)

Akademia Techniki to pięciodniowy camp stacjonarny od poniedziałku 26 czerwca do piątku 30 czerwca, która odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Zajęcia będą prowadzone przez trenerów pracujących na wysokim poziomie i z ogromnym doświadczeniem: Gerard Juszczak trener min. w sztabie Reprezentacji Polski Adama Nawałki jak tez trener w kilku klubach Ekstraklasy, Marcin Chociaj trener odpowiedzialny za projekt Juventus Academy w Polsce pracujący min. w Akademii Juventusu w Istambule, Filip Mazurków, koordynator ds. szkolenia w SFS. Podczas zgrupowania oprócz treningów techniki, nauczania zwodów - pojawią się zajęcia z FITLIGHT /nowoczesny trening – czas reakcji/, systemem CITYPLAY – indywidualne dane treningowe – system stosowany przez Manchester City. Będą treningi z ograniczeniem czasu ofensywnego czyli praca w deficycie czasu co odzwierciedla warunki meczowe, treningi typowe ze scanowania przestrzeni co w dzisiejszych czasach jest jednym z ważniejszych elementów meczu piłkarskiego. Oprócz zajęć typowo piłkarskich między posiłkami pojawia się zajęcia teoretyczne / wykłady o tematyce sportowej, czy zajecia z języka angielskiego piłkarskiego/ pojawia się też filmy o tematyce sportowej.

Akademia Techniki jest przeznaczona dla zawodników w roczniku 2008-2013 oraz dla zawodników uczestniczących w treningach indywidualnych SFS w rocznikach 2014-2015.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad o zbilansowanej diecie, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan Akademii Techniki zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany do zgłoszonych osób do 20 czerwca.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Liczba miejsc ograniczona/pierwszeństwo mają zawodnicy SFS.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

FORMULARZ zgłoszeniowy

Półkolonia Piłkarsko-Rekreacyjna

Turnus I : 26-30.06.2023

Rocznik 2012-2018
700 / 800* zł (SFS/poza SFS)

Pięciodniowa półkolonia piłkarsko-rekreacyjna w dniach od poniedziałku 26 czerwca do piątku 30 czerwca jest przeznaczona dla zawodników SFS oraz zawodników nienależących do SFS urodzonych w roczniku 2012-2018.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

Półkolonia odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Cena obejmuje:
wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą, 1 lub 2 trening dziennie ukierunkowany na technikę i grę, wykłady teoretyczne, zajęcia z psychologii sportu, zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyczne. Podczas półkolonii odbędą się warsztaty kulinarne i plastyczne oraz inne rozwijające zajęcia (w planach język obcy/ robotyka/ gry planszowe), zabawy w sali zabaw KULKI oraz gry i konkursy. Uczestnicy wyjadą na jedną wycieczkę na basen/park linowy lub inną.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan półkolonii zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany na 7 dni przed wybranym turnusem.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Minimalna ilość zgłoszeń: 20 osób

FORMULARZ zgłoszeniowy

Półkolonia Piłkarsko-Rekreacyjna

Turnus II : 3-7.07.2023

Rocznik 2012-2018
700 / 800* zł (SFS/poza SFS)

Pięciodniowa półkolonia piłkarsko-rekreacyjna w dniach od poniedziałku 3 lipca do piątku 7 lipca jest przeznaczona dla zawodników SFS oraz zawodników nienależących do SFS urodzonych w roczniku 2012-2018.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

Półkolonia odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Cena obejmuje:
wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą, 1 lub 2 trening dziennie ukierunkowany na technikę i grę, wykłady teoretyczne, zajęcia z psychologii sportu, zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyczne. Podczas półkolonii odbędą się warsztaty kulinarne i plastyczne oraz inne rozwijające zajęcia (w planach język obcy/ robotyka/ gry planszowe), zabawy w sali zabaw KULKI oraz gry i konkursy. Uczestnicy wyjadą na jedną wycieczkę na basen/park linowy lub inną.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan półkolonii zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany na 7 dni przed wybranym turnusem.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Minimalna ilość zgłoszeń: 20 osób

FORMULARZ zgłoszeniowy

Półkolonia Piłkarsko-Rekreacyjna

Turnus III : 10-14.07.2023

Rocznik 2012-2018
700 / 800* zł (SFS/poza SFS)

Pięciodniowa półkolonia piłkarsko-rekreacyjna w dniach od poniedziałku 10 lipca do piątku 14 lipca jest przeznaczona dla zawodników SFS oraz zawodników nienależących do SFS urodzonych w roczniku 2012-2018.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

Półkolonia odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Cena obejmuje:
wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą, 1 lub 2 trening dziennie ukierunkowany na technikę i grę, wykłady teoretyczne, zajęcia z psychologii sportu, zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyczne. Podczas półkolonii odbędą się warsztaty kulinarne i plastyczne oraz inne rozwijające zajęcia (w planach język obcy/ robotyka/ gry planszowe), zabawy w sali zabaw KULKI oraz gry i konkursy. Uczestnicy wyjadą na jedną wycieczkę na basen/park linowy lub inną.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan półkolonii zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany na 7 dni przed wybranym turnusem.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Minimalna ilość zgłoszeń: 20 osób

FORMULARZ zgłoszeniowy

Półkolonia Piłkarsko-Rekreacyjna

Turnus IV : 17-21.07.2023

Rocznik 2012-2018
700 / 800* zł (SFS/poza SFS)

Pięciodniowa półkolonia piłkarsko-rekreacyjna w dniach od poniedziałku 17 lipca do piątku 21 lipca jest przeznaczona dla zawodników SFS oraz zawodników nienależących do SFS urodzonych w roczniku 2012-2018.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

Półkolonia odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Cena obejmuje:
wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą, 1 lub 2 trening dziennie ukierunkowany na technikę i grę, wykłady teoretyczne, zajęcia z psychologii sportu, zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyczne. Podczas półkolonii odbędą się warsztaty kulinarne i plastyczne oraz inne rozwijające zajęcia (w planach język obcy/ robotyka/ gry planszowe), zabawy w sali zabaw KULKI oraz gry i konkursy. Uczestnicy wyjadą na jedną wycieczkę na basen/park linowy lub inną.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan półkolonii zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany na 7 dni przed wybranym turnusem.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Minimalna ilość zgłoszeń: 20 osób

FORMULARZ zgłoszeniowy

Półkolonia Piłkarsko-Rekreacyjna

Turnus V: 24-28.07.2023

Rocznik 2012-2018
700 / 800* zł (SFS/poza SFS)

Pięciodniowa półkolonia piłkarsko-rekreacyjna w dniach od poniedziałku 24 lipca do piątku 28 lipca jest przeznaczona dla zawodników SFS oraz zawodników nienależących do SFS urodzonych w roczniku 2012-2018.

Współorganizatorem jest GMINNE CENTRUM SPORTU, Kawiarnia PIŁKAWKA i sala zabaw KULKI.

Półkolonia odbędzie się na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961, 32-05 Niepołomice) w godzinach 7:30 - 16:30.

Cena obejmuje:
wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą, 1 lub 2 trening dziennie ukierunkowany na technikę i grę, wykłady teoretyczne, zajęcia z psychologii sportu, zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyczne. Podczas półkolonii odbędą się warsztaty kulinarne i plastyczne oraz inne rozwijające zajęcia (w planach język obcy/ robotyka/ gry planszowe), zabawy w sali zabaw KULKI oraz gry i konkursy. Uczestnicy wyjadą na jedną wycieczkę na basen/park linowy lub inną.

Każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy w postaci dedykowanej koszulki treningowej, ubezpieczenie, drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad, owoce i wodę mineralną.

Dokładny plan półkolonii zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń i przesłany na 7 dni przed wybranym turnusem.
Wydarzenie będzie zgłoszone do Kuratorium.
Minimalna ilość zgłoszeń: 20 osób

FORMULARZ zgłoszeniowy

Nowa Ruda turnus I

termin: 5-12.08.2023

Rocznik 2007-2012
1.750 / 1.850* zł (SFS/poza SFS)

Ośmiodniowy obóz piłkarski w Nowej Rudzie w dniach 5-12 sierpnia jest przeznaczony dla zawodników SFS urodzonych w roczniku 2007-2012.

W cenie obozu dla uczestników przygotowaliśmy: transport, wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą,
specjalnie opracowany program sportowy dopasowany do grupy wiekowej oraz poziomu wyszkolenia (treningi, mecze, wykłady, testy, ocena postępu), sprzęt sportowy, ubezpieczenie, zakwaterowanie w Centrum Turystyczno-Sportowym , pokoje 3-5 osobowe z łazienkami i wifi – standard ***, cztery pełnokaloryczne posiłki dziennie, basen kryty, sauna, jakuzzi, pełnowymiarowe boisko trawiaste i sztuczne, plac zabaw i plac street work out.

Wstępna deklaracja udziału poprzez aplikację ProtrainUp do 31 grudnia 2022 lub bezpośrednio pod linkiem: https://sfs.protrainup.com/pl/forms/618?signature=ad6c874484c31f5e0695961f396a9597efb49297a46aec701d47670edd3f28c8

Nowa Ruda Turnus II

termin: 12-19.08.2023

Rocznik 2013-2017
1.750 / 1.850* zł (SFS/poza SFS)

Ośmiodniowy obóz piłkarski w Nowej Rudzie w dniach 12-19 sierpnia jest przeznaczony dla zawodników SFS urodzonych w roczniku 2013-2017.

W cenie obozu dla uczestników przygotowaliśmy: transport, wykwalifikowaną kadrę trenersko-opiekuńczą,
specjalnie opracowany program sportowy dopasowany do grupy wiekowej oraz poziomu wyszkolenia (treningi, mecze, wykłady, testy, ocena postępu), sprzęt sportowy, ubezpieczenie, zakwaterowanie w Centrum Turystyczno-Sportowym , pokoje 3-5 osobowe z łazienkami i wifi – standard ***, cztery pełnokaloryczne posiłki dziennie, basen kryty, sauna, jakuzzi, pełnowymiarowe boisko trawiaste i sztuczne, plac zabaw i plac street work out.

Wstępna deklaracja udziału poprzez aplikację ProtrainUp do 31 grudnia 2022 lub bezpośrednio pod linkiem: https://sfs.protrainup.com/pl/forms/619?signature=23e0e7f3470ca4580cc725b962e9a3328c3b3efd944b2e67c722e09ce673c45d

Wcześniejsze obozy