REJESTRACJA
laczynapilka.pl

Drodzy Rodzice,

Szkoła Futbolu Staniątki w czerwcu 2019 roku przystąpiła do programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN. W wyniku przeprowadzonego audytu, 29 listopada 2019 roku otrzymaliśmy najwyższą ocenę – Złotą Gwiazdkę – jako jedyna szkółka piłkarska w Powiecie Wielickim i jedna ze 116 w Polsce.

Jest to bardzo ważny element w strategii rozwoju pod kątem organizacyjnym, sportowym jak również wielkim dla nas wyróżnieniem.

Jednym z wymogów programu jest rejestracja wszystkich zawodników od grupy G (czyli 6-latków i starszych) na portalu laczynaspilka.pl.

Przedstawiamy instrukcję „krok po kroku” jak wygląda przebieg rejestracji.

Cały proces trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem prosimy o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.


 

Rejestracji należy dokonać w ciągu 24 godzin od dnia oddania karty zgłoszeniowej podczas okresu naborowego (lipiec-sierpień) , natomiast poza wyznaczonym okresem naboru przed przyjściem na pierwszy trening.

W przypadku problemów z rejestracją zalecamy kontakt z infolinią PZPN pod numerem telefonu 732 122 222.

W przypadku braku rejestracji, dany zawodnik zostanie skreślony z listy zawodników i nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach.


Jeżeli zarejestrowali Państwo dziecko w systemie laczynaspilka.pl ale nie przypisali do szkółki – odsyłamy do krótkiej instrukcji TUTAJ

 

Filmik instuktażowyarrows