Pikniki firmowe

Od 10 lat jesteśmy organizatorem turniejów oraz imprez sportowych dla dzieci, w których uczestniczy nawet 100o i więcej osób.

Zdobyte doświadczenie oraz wiedzę postanowiliśmy wykorzystać do organizacji pikników dla firm o tematyce sportowej. Takie rozwiązanie pozwoliło nam na rozwój a pozyskane w ten sposób środki finansowe przeznaczamy na realizację projektów sportowych dla dzieci. Jest to również ważna gałąź naszej działaności w kontaktach biznesowych z firmami i przedsiębiorcami, które dostrzegają w nas solidnego i odpowiedzialnego partnera.

Wychodzimy do Państwa z propozycją przyjemnego spędzenia czasu w gronie kolegów z pracy oraz okazja, by poznać swoich pracowników od zupełnie innej strony. Specjalnie dla Państwa zorganizujemy zabawę, która na długo zapadnie w pamięć. Oddamy do Państwa dyspozycji atrakcje, które wywołają uśmiech na każdej twarzy, dzięki czemu Państwo jako organizatorzy dostaną nieopisaną dawkę satysfakcji z zadowolenia Waszych współpracowników.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy piknik w formie, która najbardziej Wam odpowiada – może to być piknik sportowy lub piknik tematyczny. Na Państwa życzenie przemienimy teren w piracki okręt, stadion olimpijski czy pole bitwy pełne niesamowitych atrakcji, które gwarantują fantastyczną zabawę dla każdego uczestnika.

Jesteśmy ambitnym zespołem, który z miłą chęcią podejmie się niestandardowych rozwiązań narzuconych przez Państwa jak również dysponujemy własnymi ciekawymi pomysłami na dobrą zabawę dla pracowników firmy oraz całych rodzin.

Wyślij zapytaniearrows