Nasze atuty

Jako Szkoła Futbolu zawsze mierzymy wysoko! Pragniemy aby piłka nożna była dostępna dla każdego. Niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i umiejętności, dążymy do stworzenia najlepszych możliwych warunków każdemu chętnemu dziecku, które pragnie rozpocząć lub kontynuować przygodę z piłką nożną!
Naszą misją jest połączenie rozwoju sportowego z rozwojem osobistym co w przyszłości może umożliwić dziecku grę na najwyższym poziomie! Dzięki treningom w naszej szkole stanie się nie tylko lepszym piłkarzem, a przede wszystkim lepszym człowiekiem!

Ostatnia zmiana struktury oraz start długo wyczekiwanego przez Nas projektu pt. „Akademia Futbolu*” pozwala wierzyć, że poprzez jego realizacje, Nasza szkoła futbolu wejdzie kolejny poziom wyżej i z czasem przekształci się w jeszcze lepszą organizacje mającą rzetelną wiedzę i misję, której celem będzie skupianie i kształtowanie najbardziej utalentowanych zawodników w regionie oraz promocja ich do drzwi ekstraklasy! W przyszłości mamy również nadzieję świecić przykładem dla pozostałych drużyn stawiających na rozwój młodych adeptów futbolu i wskazać im sprawdzoną drogę do zawodowej kariery!

Oferujemy atrakcyjne i wszechstronne formy współpracy tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Twojej firmy. Pomożemy zbudować Ci rozpoznawalną w regionie markę, zdobyć nowe kontakty biznesowe oraz zadbamy o świetną atmosferę w zespole. Dzięki współpracy z nami Twoje produkty i usługi zyskają nową jakość promocyjną!

Twój logotyp na koszulkach zawodników, bandach wokół stadionu, banerach, plakatach oraz stronie www, to tylko ułamek korzyści płynących ze współpracy. Dzięki mediom społecznościowym relacjonującym nasze wydarzenia sportowe oraz codzienne funkcjonowanie szkółki budujemy świadomość oraz rozpoznawalność marek współpracujących z nami!

10 lat doświadczenia na rynku

Jesteśmy największą szkółką piłkarską w powiecie wielickim i jedną z większych w Polsce

Obecnie ponad 380 zawodników w wieku od 2 do 15 roku życia trenuje w 24 grup szkoleniowych na terenie dwóch gmin Niepołomice i Wieliczka a treningi prowadzone są w 10 miejscowościach

W ciągu roku organizujemy wiele wydarzeń sportowych i turniejów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w których łącznie w ciągu roku bierze udział bierze blisko 10 000 osób

Blisko 2600 treningów i ponad 250 meczy w sezonie

55 000 odsłon miesięcznie strony www.szkolafutbolu.pl

Jesteśmy na Facebooku, Instagramie i YouTubie

Od 10 lat jesteśmy jedną z kilku tysięcy szkółek piłkarskich w Polsce – od listopada 2019 roku z wielką dumą możemy dodać, że jesteśmy jedną z 117 szkółek piłkarskich w Polsce i jedną z 25 w Małopolsce, która otrzymała Złotą Gwiazdkę od PZPN. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i docenienie naszej pracy pod kątem sportowym, organizacyjnym i wizerunkowym przez Polski Związek Piłki Nożnej.