Zostań
Aniołem sportu

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Szkoła Futbolu Staniątki powstało w 2009 roku i od tego momentu naszym głównym celem jest umożliwienie jak największej ilości dzieci rozpoczęcia przygody z piłką nożną. Przez 10 lat działalności dążymy do ciągłego rozwoju i szukamy optymalnej strategii pozwalającej nam na wychowanie pełnowartościowych zawodników, którzy z powodzeniem będą sobie radzili na najwyższym poziomie w swoich kategoriach wiekowych. Z drugiej strony dbamy o harmonijny rozwój społeczny naszych podopiecznych i staramy się wykształcić w nich podstawowe wartości takie jak: fair-play, szacunek, branie odpowiedzialności za siebie, radzenie sobie z porażkami i dążenie do doskonałości jak również zasady pro-zdrowotne i pro-społeczne, tak aby na całe życie byli oni związani z aktywnością fizyczną.

Możemy śmiało powiedzieć, że obrana strategia w roku 2014 przynosi efekty. Na dzisiaj doskonali u nas swoje umiejętności piłkarskie ponad 380 dzieci od 2 do 15 roku życia, a w ciągu dekady naszej działalności odwiedziło nas już ponad 1 000 młodych piłkarzy. Nasze zespoły wielokrotnie wygrywały ligę wielicką oraz I ligę myślenicko-wielicką w różnych kategoriach wiekowych. Obecnie rocznik 2005 rywalizuje na najwyższym szczeblu rozgrywek - w lidze małopolskiej, 6 naszych wychowanków trenuje w Wiśle Kraków, gdzie odgrywają czołowe role w swoich drużynach, a 5 naszych zawodników zostało powołanych do kadry małopolski w roczniku 2005 oraz 2007 i 2008 za których trzymamy mocno kciuki.

Jubileuszowy rok 2019 to czas na podjęcie kolejnych ambitnych wyzwań, które doprowadzą nas do jeszcze wyższego poziomu sportowego, organizacyjnego oraz marketingowego.

W roku 2019 rozpoczęliśmy 4 bardzo ważne projekty, które są wypadkową analizy rynku oraz naszej 10-letniej działalności:

1. Stypendium sportowe Bądź Następny. Projekt zakłada wsparcie najzdolniejszych zawodników oraz dzieci w trudnej sytuacji finansowej poprzez dofinansowanie do obozów, sprzętu sportowego oraz procesu szkolenia.

2. Akademia Futbolu Staniątki. Projekt zakłada utworzenie nowej struktury, w której zostanie wyselekcjonowanych najlepszych 12 zawodników w każdym roczniku i zagwarantujemy im opiekę sportową na miarę europejskiego systemu szkolenia.

3. Budowa Kompleksu Sportowego. Dzięki współpracy z Urzędem MiG Niepołomice na terenie Staniątek powstanie nowoczesny kompleks sportowy z czterema boiskami, którego zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2020 rok a 5 kwietnia b.r. MiG Niepołomice podpisała umowę z Generalnym Wykonawcą inwestycji.

4. Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju na lata 2019-2024.

Zapraszamy do współpracy jednorazowej lub długoterminowej i do wsparcia finansowego naszej działalności, a w szczególności projektów Wsparcia Indywidualnego, Stypendium Sportowego Bądź Następny i Akademii Futbolu Staniątki. Dzięki Państwa pomocy będziemy w stanie zagwarantować wyższy poziom szkolenia oraz pomóc większej ilości zawodników.

Jeżeli chcą Państwo razem z nami kształtować przyszłość młodych piłkarzy i zostać ich Aniołem Sportu, prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 tytułem Anioł Sportu SFS.

Zostań Aniołem Sportu arrows

cele

Wsparcie indywidualne zawodnika

Wspierasz wybranego zawodnika lub grupę zawodników, pokrywając w ich imieniu opłaty członkowskie, zakup sprzętu sportowego czy udział w obozach sportowych

Rozwój Akademii Futbolu

Wspierasz projekt AFS, dzięki któremu najzdolniejsi zawodnicy w swoich grupach wiekowych mogą wyjechać na prestiżowe turnieje piłkarskie, mieć specjalistyczne treningi z motoryki, psychologii czy teorii sportu

Ufundowanie Stypendium Sportowego

Wspierasz projekt, dzięki któremu każdy zawodnik dwa razy w roku może starać się o Stypendium Sportowe i dofinansowanie do opłaty miesięcznej, udziału w obozie sportowym, zakupu sprzętu sportowego lub treningów indywidualnych

DOŁĄCZ DO ANIOŁÓW SPORTU

Zostań Aniołem Sportu i razem wychowajmy przyszłego Reprezentanta Polski

Jeżeli chcą Państwo razem z nami kształtować przyszłość młodych piłkarzy i zostać ich Aniołem Sportu, prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 tytułem Anioł Sportu SFS.