Treningi dla
6-15 latków

To właśnie w tym przedziale wiekowym nasi zawodnicy zdobywają kolejne piłkarskie doświadczenia w grupach: skrzatów, żaków, orlików, młodzików oraz trampkarzy przechodząc przez wszystkie szczeble młodzieżowej „drabiny szkolenia”. Zabawa stopniowo zaczyna ewoluować w stronę profesjonalnego treningu piłkarskiego nastawionego na systematyczne podnoszenie umiejętności technicznych, taktycznych oraz motorycznych. Równolegle z treningiem piłkarskim staramy się pracować nad właściwą mentalnością tak aby prawidłowo wychować młodego zawodnika.

Zawodnicy Szkoły Futbolu Staniątki mają jasno zaplanowaną ścieżkę rozwoju, przez co nic nie jest zostawione przypadkowi. Nasi wykwalifikowani trenerzy UEFA mają świadomość tego, że nie każdy zawodnik stanie się drugim Lewandowskim, dlatego też od małego starają się wpajać młodym adeptom piłki nożnej prawidłowe wzorce zachowań oraz wartości takie jak; świadomość, kreatywność, sumienność oraz poczucie własnej wartości, które w późniejszym życiu będą miały swoje realne zastosowanie!

Z każdym kolejnym rokiem, zwiększana jest ilość jednostek treningowych, dochodzą mecze towarzyskie, turnieje oraz mecze mistrzowskie.

W całym procesie szkolenia nie zapominamy również o walorach wychowawczych, przekazując zawodnikom już od najmłodszych lat podstawowych wartości.

Niedołączonym elementem w procesie szkolenia sportowego jest również dla nas proces edukacji szkolnej, do której przykładamy dużą uwagę.

Dołącz do Rodziny Szkoły Futbolu Staniątki!

 

 

Zapisz się na treningarrows