Trener Robert Ziółko

Kwalifikacje: trener UEFA C

Telefon: 513-564-970

Email: r.ziolko@szkolafutbolu.pl

O mnie: Po prawie 25 latach gry w piłkę nożną nadszedł czas na nowe wyzwania związane z piłką nożną – tym razem jako trener. W 2022 roku rozpocząłem kurs trenerski UEFA C i rozpocząłem pracę m.in. jako trener grup Bambini w oddziałach w Igołomii i Woli Batorskiej. Jako zawodnik miałem przyjemność grać w klubach, takich jak Batory Wola Batorska, Zryw Szarów, Wiarusy Igolomia, Lot Balice, Bronowianka Kraków oraz Wawel Kraków. Podczas tej przygody spotkałem wielu wartościowych trenerów, co pozwoliło mi poszerzyć moją wiedzę na temat aspektów szkolenia, co przyczyniło się, iż objąłem funkcje Dyrektora Sportowego w klubie Wiarusy Igołomia oraz odpowiadam za aspekty szkoleniowe grup młodzieżowych.

W swojej pracy chciałbym szczególnie zwracać uwagę na kontakt z zawodnikami i stworzenie im odpowiedniego środowiska treningowego a jako trener cały czas się rozwijać i przekazywać wiedzę moim podopiecznym.