Zapraszamy w piłkarską przygodę z Disney

Z wielką satysfakcją informujemy, że jako jedna z 30 szkółek w Polsce dostaliśmy się do międzynarodowego programu UEFA Disney Playmakers !

Ten innowacyjny program sportowy w którym UEFA, DISNEY i Polski Związek Piłki Nożnej połączyli siły żeby pomóc dziewczynkom pokochać piłkę nożną.

UEFA Playmakers to bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej przeznaczone dla dziewczynek w wieku 5-8 lat. Zajęcia są ukierunkowane na rozwój umiejętności ruchowych, koordynację oraz aspekty społeczne. To przede wszystkim zabawa ruchowa oparta na pobudzaniu wyobraźni, nauce współpracy, empatii i komunikacji.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie Gminne Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961) w każdą niedzielę od 19 maja do 16 czerwca. Na każdych zajęciach będzie obecnych 3 trenerów w tym Pani Trener a wszystkie dziewczynki które do nas dołączą wcielą się w bohaterów bajek z wytwórni Walta Disneya i poprzez zabawę oraz opowiadanie historii wejdą do świata piłki nożnej razem z doskonale znaną Wam bajką ENCANTO !

„Badania pokazują, że gra w piłkę nożną pomaga nawiązywać przyjaźnie i budować pewność siebie oraz poprawia nasze zdrowie! Naszą misją od 15 lat jest zachęcenie jak największej ilości dzieci do uprawiania sportu dlatego z ogromną przyjemnością postanowiliśmy wziąć udział w ogłoszonym przez PZPN konkursie i bardzo się cieszymy że zostaliśmy jedną z 30 szkółek w Polsce, która ten projekt będzie realizować” – Krzysztof Turecki, Dyrektor Zarządzający SFS.

Zapisy trwają do 12 maja poprzez wypełnienie formularza poniżej a więcej informacji o całym projekcie znajdziecie na stronie https://www.laczynaspilka.pl/playmakers/