Wykorzystaj u nas bon turystyczny

Szkoła Futbolu Staniątki dołączyła do bazy bonu turystycznego! Zrealizuj za jego pomocą piłkarskie marzenia swojej pociechy!

Co to jest bon turystyczny?
To nowe narzędzie, które ma wesprzeć polskie rodziny po pandemii COVID-19. To dopłata do wypoczynku które przysługuje każdemu dziecku do 18 roku życia. Świadczenie ma wartość 500 złotych.

Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022r.

Bon można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym!

Wykorzystaj bon ze Szkołą Futbolu Staniątki!
Obóz piłkarski to więc znakomita okazja by wykorzystać przyznane świadczenie. W naszej ofercie znajdują się obozy stacjonarne i wyjazdowe, prowadzone zarówno w lecie jak i w zimie akademie techniki oraz piłkarskie półkolonie.

Nie ma pomysłu na zimowy wypoczynek dla swojej pociechy?

Już dzisiaj przygotowujemy fantastyczną ofertę na ferie zimowe. Zorganizujemy zimową akademię techniki, obóz dochodzeniowy, a także półkolonię. Gwarantujemy znakomitą zabawę i wypoczynek z piłką nożną w tle!